Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

baš dobro da ne pratimo europske trendove [lol] [lol]
ali dug je dan.

Von Braun:

Došlo na KOEI u trenu soma komada na prodaji….čini mi se da nedaju preko kilo kuna

ne da nedaju , nego ime je to prihvatljiva cijena za izlazak

na kojoj znaju da ce prodat bez problema – brzo i efikasno

Cuore Sportivo

Ok, EU startala mixed a sada potop jel netko zna sto se tamo tocno dogodilo????

skype - ivek1234

samo nek se oni obračunavaju
i u evropama i amerikama
al ljestvica se diže gore kolko god to razni i ini prognostičari žele dovesti u pitanje
evo nek atlatntska raste svaki dan po par posto meni dosta

Postanite Eu-robovi


Ok, EU startala mixed a sada potop jel netko zna sto se tamo tocno dogodilo????

Da, ne izgleda Europa bas nesto. Mislim da danas ne budemo bas vezani sa Europom. (bar sta se – predznaka tice)

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


Ok, EU startala mixed a sada potop jel netko zna sto se tamo tocno dogodilo????

LONDON (Reuters) – European shares dropped sharply early on Thursday, falling by more than 1 percent as U.S. stock futures slid, mirroring growing investor concern over the impact of the credit crunch on the financial sector.

Banks were the worst performers so far in the session as concern about the outlook for the world’s top bond insurers eclipsed a stocks-supportive rate cut from the Federal Reserve on Wednesday.

No respect

Njihove firme su u gubicima , naše nisu , to ipak ne zaboravimo [thumbsup]

Nece ni to trajati jos dugo [thumbsup]

...Imperare sibi maximum imperium est...

ivek123:

Ok, EU startala mixed a sada potop jel netko zna sto se tamo tocno dogodilo????

LONDON (Reuters) – European shares dropped sharply early on Thursday, falling by more than 1 percent as U.S. stock futures slid, mirroring growing investor concern over the impact of the credit crunch on the financial sector.

Banks were the worst performers so far in the session as concern about the outlook for the world’s top bond insurers eclipsed a stocks-supportive rate cut from the Federal Reserve on Wednesday.

Hvala. Necu komentirati. [cool]

skype - ivek1234


Ok, EU startala mixed a sada potop jel netko zna sto se tamo tocno dogodilo????

Evo pokusat cu ja nesto o tome reci.
Smanjivanje kamatnih stopa je donekle vec bilo uracunato, pa je na osnovu toga i poceo oporavak trzista, ali nazalost samo na kratko. Sada dolazi do izrazaja drugi problem, a to je da S&P i Moodys smanjuju “Rating” za sektor osiguranja, a vjerojatno ponovo i za ostale financijske institucije! to dovodi do nove nesigurnosti na trzistu kapitala, pogotovo nakon nedavnih dogadjanja.
Tako da ispada da je kapital pojeftinio, ali smanjivanjem rejtinga firme ce jednako ili jos skuplje placati taj isti kapital! [angry]

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

@shooter,

dobar komentar

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 



@shooter
, dobar komentar

Hvala! Nadam se da sam pogodio! [wink]

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

New Report

Close