Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ako nama prijeti inflacija
zasto kuna jaca?

Restriktivna monetarna politika HNBa…

You either do it right or you get eliminated!

Iso miki na ATPL!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Von Braun:

Da gledam kako dionice rastu,a da sam vani, e nema tog filma Warrane[thumbsup]

Ja sam s CASH-om na nuli. Danas me prvi put od korekcije hvata neka jeza. Amerima nije ni dodano rezanje kamata sinoć pomoglo da krenu u zeleno. Njihove banke su u debelim problemima, a to se na žalost prenosi i na nas.

Pa kakve mi veze stim imamo, naše bamke posluju ko bogovi. Osim toga kaj niste svi pričali dok je u Americi bilo sve zeleno a kod nas crveno da se mi moramo ravnati prema Srbiji. stalno nešto mijenjate. Kak vam paše, vama korektičarima.[lol]

E Darko ja mislim da si nažalost u pravu.

auuuuu jel to zapuhala bura …

diži sidro, širi jedra …

I love the Smell of Profits in the Morning

Došlo na KOEI u trenu soma komada na prodaji….čini mi se da nedaju preko kilo kuna

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

KOEI ima 350 komada po 1000 kn i 500 komada po 1014 kn na prodaji… ne daju da se probije granica. [sad]

You either do it right or you get eliminated!


Iso miki na ATPL!

Galipolje.

skype - ivek1234

KOEI već skoro 800.000 kn prometa [smiley]…

You either do it right or you get eliminated!


Došlo na KOEI u trenu soma komada na prodaji….čini mi se da nedaju preko kilo kuna

ne da nedaju , nego ime je to prihvatljiva cijena za izlazak

najvrednije stvari u životu su besplatne


Na DLKV nisu se udostojali ni maknut naloge [undecid] Dok mi nije jasno zašto mali sad toliko prodaju IGH, velikima koji skupljaju.

Na IGH nalozi na kupnji 1-2 dionice. Sad ako to veliki skupljaju ….. naskupljat će se…

Malo pocetnog optimizma a sad slijedi malo hladenja pa opet optimizam pa tako do kraja dana.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

New Report

Close