Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ako nama prijeti inflacija zasto kuna jaca?

zato jer je nema na tržištu, tako se pokušava suzbiti inflacija


Von Braun: ” Duser: ” Nevera: ” …jer je vise nego jasno sta se desava zadnjih 10 -ak dana. ” što? meni nije jasno [huh] ” I meni također…. ” Ne zna se tko pije tko plaća, bolje se ne zamarati time. Jedino što se može zaključiti je da je CASH na cijeni (uz zlato i ostale kovine)

Da gledam kako dionice rastu,a da sam vani, e nema tog filma Warrane[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

maknulo se sa prodaje na ingri 40 kom na 44000, a i onaj na kupnji igh po 19900 🙂

SKORa-M-A[color=blue][/color]

Da gledam kako dionice rastu,a da sam vani, e nema tog filma Warrane[thumbsup]

Ja sam s CASH-om na nuli. Danas me prvi put od korekcije hvata neka jeza. Amerima nije ni dodano rezanje kamata sinoć pomoglo da krenu u zeleno. Njihove banke su u debelim problemima, a to se na žalost prenosi i na nas.

S,

maknulo se sa prodaje na ingri 40 kom na 44000, a i onaj na kupnji igh po 19900 🙂

Maknulo se na INGRi još dodatnih 13 kom sa prodaje uz ovih 40kom.
Netko stvarno msli da je već vrijeme za lagani rast.

Warrane, protiv prirodnih ciklusa se ne može. Samo treba čekati, jer nakon kiše ide sunce[thumbsup]
I bolje gledaj europu, nego ameriku, bliži smo.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Na nekim dionicama koje pratim VIRO , KOEI itd. se maknuo dio prodaje , ali me to ne veseli jer imam osjećaj da navlače kupnju radi novog istresanja. Nadam se da nisam u pravu.

Ipak se slazem da je CASH uz zlato najsigurnija roba danas a tko je u pravu pokazati ce sljedecih nekoliko dana jer ce puno toga biti jasnije a najjasnije je-da nista nije jasno[wink]


babobabo: ” ako nama prijeti inflacija zasto kuna jaca? ” zato jer je nema na tržištu, tako se pokušava suzbiti inflacija

ali dokle, kuna je vec sad na 7,27 spram eura
ljepo za uvoznike ali gadno za izvoznike
a kako djeluje na malog covjeka

Jača kupnja na brodarima.


Na nekim dionicama koje pratim VIRO , KOEI itd. se maknuo dio prodaje , ali me to ne veseli jer imam osjećaj da navlače kupnju radi novog istresanja. Nadam se da nisam u pravu.

u pravu si,veliki ce pokusat navuci cijenu a nasi ce ispipavat.cim se pojavi veliki nalog idemo dolje

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Na nekim dionicama koje pratim VIRO , KOEI itd. se maknuo dio prodaje , ali me to ne veseli jer imam osjećaj da navlače kupnju radi novog istresanja. Nadam se da nisam u pravu.

jesi daytraderi uzimaju profit kao i jucer u americi

Na DLKV nisu se udostojali ni maknut naloge [undecid]
Dok mi nije jasno zašto mali sad toliko prodaju IGH, velikima koji skupljaju.

New Report

Close