Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i kaj da sad čovjek veli na ovo američko sranje, mislim idu mi na na sve unutrašnje organe, katastrofa
gori su od nas

&

Kaj to ne završava u 10sati???[shocked][shocked][shocked]


opet ameri u crvenom..uff….

i to ako sam skužio bio je prekoret??????[huh]

kakav tobogan kod amera
nije dobro[undecid]


kakav tobogan kod amera
nije dobro[undecid]

a sta nije dobro? covjek je sve ljepo pokuso objasniti u medvjedjem brlogu pa ga ljudi razapeli na kriz .
ko nam je kriv kada neke stvar ine vidimo pored zdravih ociju.
ali bez obzira na njihov rast ili pad mislim da to nema utjecaja na nase trziste ,jer je vise nego jasno sta se desava zadnjih 10 -ak dana.

najvrednije stvari u životu su besplatne


Mr.Wiseguy: ” kakav tobogan kod amera nije dobro[undecid] ” a sta nije dobro? covjek je sve ljepo pokuso objasniti u medvjedjem brlogu pa ga ljudi razapeli na kriz . ko nam je kriv kada neke stvar ine vidimo pored zdravih ociju. ali bez obzira na njihov rast ili pad mislim da to nema utjecaja na nase trziste ,jer je vise nego jasno sta se desava zadnjih 10 -ak dana.

[thumbsup]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


…jer je vise nego jasno sta se desava zadnjih 10 -ak dana.

što?
meni nije jasno [huh]

Heaven or Las Vegas

Nevera:

…jer je vise nego jasno sta se desava zadnjih 10 -ak dana.

što?
meni nije jasno [huh]

ni meni
pa buti tako ljubazan pa nam objasni


Nevera: ” …jer je vise nego jasno sta se desava zadnjih 10 -ak dana. ” što? meni nije jasno [huh]

I meni također….

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

desava se ono sta je po mnogima neminovno , ovaj porast indexana ovakvim prometima je cisti bull trap, a rast bi trebao bit pracen malo vecim volumenima
Pogledajte sta se desava sa KOEI , ATPL , i koliko sam skuzio i sa ADRS .na otvaranju mali grlom u jagode dignu cijenu a onda tobogancic na dole , eh da jadransko osiguranej necu ni spominajti . sta mislite ko ga prodaje i zasto ga prodaje ili ga mora prodati jer pucaju margini .
Fondovi ljuljkaju trziste i zasto da kupuju jos neko vrijem , a pogledajte samo omjere k i p . a vjerujem da su i optereceni isplatom udjela jer gradajnima je voda do usiju . gube novce u fondovima a troskovi zivota rastu .

najvrednije stvari u životu su besplatne

Pridružujem se

ajd da ja probam,posto stranci izlaze iz pojedinih dionica nasi fondovi su spustili cijenu pa nek idu ak hoce.Kad prestane istresanje polako dizu i oni lagano prodaju ak se ponovo ubace “dolje” i tak ce biti dok se ne istresu ili prestanu prodavat u velikim blokovima.Nisu ni nasi fondovi puni love,da bi uspostavili likvidnost moraju spustat cijenu da bi kupovali jeftinije odnosno veci broj dionica i tako ce biti dok se sve to ne zavrsi.Primjetio sam na INI,HT,KOEI,neznam jel ima jos gdje.Zato i je cijena INE iz 12.2006,HT skoro pa na IPO…

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close