Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma samo uspoređujem s bull tržištem, gdje bi ju tolika kupnja i vijesti poslale 15% gore, nadam se da će sve gore sutra, što imam i što nemam [thumbsup]

Gledam ovu ATPL, ko da je netko odlučio reći e sad bi bilo dosta, neš me više je…. da vidimo mogu li ja više kupititi li ti više prodati.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


ATPL probila branu 2700 JDPL se neda nikako probiti 620

Probijeno na 620 i 626 onaj malo veći nalog.[thumbsup]

Ameri razmišljaju na koju će stranu.

Pukla brana i na JDPL otišlo preko 500 kom u par sekundi.

Nastavljen sukop na pučini ( ATPL ) tko će koga ?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Fondovi čekaju sutra , zadnji dan mjeseca kak bi porihtali rezultat za Siječanj, malo će podebljat cijenu i više ništa, a Veljača opet sve ispočetka.


Pukla brana i na JDPL otišlo preko 500 kom u par sekundi.

Kupio peropara s drugog foruma.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Bome likvidnost se danas povečala, a sve likvidnije su u plusu, posebno ako usporedimo prosječnim cijenama.[smiley]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Zašto sad Belje opet dolje?

Ipak Ameri odlučili u minus (do večeras, poslije ćemo vidjeti)

Ovo moram komentirat[smiley]
Stavim prije 15 min dionicu xy na prodaju cijena 2xx,95kn, lik lipu ispod mene sa 46 dionica.
Ja se maknem on digne ponudu na 2xx,99 kn; dakle ak mu prođe zaradit će 2 kn više.
Stvarno su ljudi u bedu
[embarass]

prirodni procesi su paralelni - moramo ih slijediti

New Report

Close