Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nije

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ako Fed donese odluku ,ubrzo bi moglo sve naglo gore

kad bi se to trebalo objaviti?? jel ima tko info?

samo se to ceka

Sta se ovo dogodilo na ATPL, ima li netko transakcije?

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Ole! ( TOZ )

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Kako dionice teško rastu u ovakvom tržištu, IGH se 2 dana lupa konstantno po asku, i rezultat +5%

to je još super, samo neka tako nastave i druge dionice, gdje bi nam bija kraj[thumbsup]

dan je pametniji od noći

ATPL probila branu 2700
JDPL se neda nikako probiti 620

To je stvarno super.Šta da ja kažem minus 20 % a sa PDBA već 1.5 godinu u minusu i svaki dan govorim sutra prodajem.Ali kad se uvijek nećemu nadamo…..


guster: ” mislim da će i današnji dan biti vrlo mali obujam trgovanja uz vjerovatni rast crobex od otprilike 1% što znalci misle o tome?????? ” prema kružnom tijeku burze sigurno smo u a1 fazi! no isto tako može bit i dvosjekli mač, a ko će ti ga znat! [smiley]

Ako smijem pitati…mali i veliki broj dioničara…to se zapravo odnosi na mali i veliki broj transakcija?

mislim da FED treba bit veceras oko 8 po nasem vremenu ako se ne varam….

New Report

Close