Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kupnja Cijena
1 2.949,00
10 2.900,00
5 2.882,00
30 2.881,11
5 2.881,04
Cijena Prodaja
2.949,50 30
2.949,99 2
2.969,00 20
2.970,00 15
2.974,Traži

obratite pažnju na prvu ponudu na kupnju i na prodaju naravno.
nemogu shvatiti nekoga tko kupuje jednu dionicu po ovoj cijeni i cjenka se u cijelih 50 lp.
ili je to neka taktika koju ja kao gušter ne kužim?????

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/130-08-TLM_misljenje_Uprave.pdf


Bojim se da neke stvari necu nikad shvatit, zašto onaj majstor na INGR ako se zeli iskrcat dok je burza u ovakvoj fazi, stavi veliki nalog na 44k, i onda se prodajni nalozi stavljaju ispod, umjesto da ih maskira u manje. Znam neki će reci štopanje radi jeftinog dokupa, ali mislim da želi prodat [huh]

Sigurno se svako jutro sastaju fond manageri, i mislim da je danas šef rekao, nećemo još
INGRu gore, vrlo jednostavno. Zadaju se zadaci na dnevnoj bazi, a ne na bazi sata.
Čekaju možda da se skupi kritična masa, a i da se malo iskrcaju. Pa onda UP.
Ali mislim da se utemeljila cijena na voim razinama.
Ziher ima ovdje fond managera, pa neka oni objasne.[wink]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

ponovno mali popustaju na ht-u. laganini u crveno…[sad]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

@miami

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

bez brige,rast ćemo kad završi sezona skijanja i kad se fond menadžeri vrate u kolotečinu
[wink][thumbsup]

P.S.

ali rast će biti samo do 6. mjeseca jer onda počinje sezona jedrenja

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

I sad smo opet na početku. Kao da nismo ni radili ništa danas. Prometi relativno mali.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

lagano se topi ovaj plus. mogli bi do kraja dana kao i europa.

http://uk.finance.yahoo.com/m2.php

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

ako ja dobro kužim sada smo u fazi a 1 shodno tome jedino se moramo bojat da nas sila teže ne povuče ponovno u fazu b3[pray]

Burzovna kilavost u siječnju bi se trebala u stručnoj terminologiji burze zvati ” efekt janice”[lol] [lol] [lol]

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....


Burzovna kilavost u siječnju bi se trebala u stručnoj terminologiji burze zvati ” efekt janice”[lol] [lol] [lol]

Da upravljaš stotinama milja kuna ili višeu ulozi fond managera, zašto bi se žurio kupovati dionice sada?
Ne bi, čekao bi.


bez brige,rast ćemo kad završi sezona skijanja i kad se fond menadžeri vrate u kolotečinu [wink][thumbsup]

P.S. ali rast će biti samo do 6. mjeseca jer onda počinje sezona jedrenja

Hoće li onda barem naši brodari dobro zarađivati, pošto neće trebati naftu za pogon.

New Report

Close