Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bio se formirao kanal izmedju 4525 i 4530 nakon proboja 4535 na dole. na zalost i taj je popustio i idemo dolje. vidjet cemo gdje ce se zaustaviti.
nadam se kanalu 4520 4530, a onda cemo vidjeti sto ce biti kad se vrate s rucka

pilar


formira se novi kanal od 4535 do 4545, pravilo je isto kao i za prosli, smjer crobexa u iducih sat vremena ce odredjivati probijanje granice kanala btw niko nije komentirao ni jedan od ovih komentara na kretanje crobexa, jel zanima to ikog? pilara

Nema se tu što komentirati … napisao sam i na temi TA … ušli smo u bočni trend … kada su mene učili o TA onda su za ovakve situacije govorili … zamisli da trčiš uzbrdo … moraš negdje zastati i malo se odmoriti, ispuhati … pa onda nastavljaš trčati dalje …

što su mi nakon toga rekli, neću vam reći … nije još vrijeme za to …
[lol]

I love the Smell of Profits in the Morning

nije niko toz skužio danas?


pilar: ” formira se novi kanal od 4535 do 4545, pravilo je isto kao i za prosli, smjer crobexa u iducih sat vremena ce odredjivati probijanje granice kanala btw niko nije komentirao ni jedan od ovih komentara na kretanje crobexa, jel zanima to ikog? pilara” Nema se tu što komentirati … napisao sam i na temi TA … ušli smo u bočni trend … kada su mene učili o TA onda su za ovakve situacije govorili … zamisli da trčiš uzbrdo … moraš negdje zastati i malo se odmoriti, ispuhati … pa onda nastavljaš trčati dalje … što su mi nakon toga rekli, neću vam reći … nije još vrijeme za to … [lol]

pa da primarni je trend uzlazni (visegodisnji), sekundarni je bocni (godisnji), tercijarni je silazni (mjesecni), tjedni je bocni, a i dnevni se pretvorio u bocni

upravo smo probili 4520 na dole

Tržišta u razvoju očekuju nastavak korekcije

Doduše, ne iz domaćih redova, no UBS je nesumnjivo dovoljno zvučno ime da privuče pozornost zainteresiranih.
Vaš link

a da su tako vidoviti kladim se da im se ne bi desilo ovo
Vaš link
[lol] [lol]

kad je Petrov dignuo kredit, znam da ce sve bit OK[cool]

mislim da će i današnji dan biti vrlo mali obujam trgovanja uz vjerovatni rast crobex od otprilike 1%
što znalci misle o tome??????

pilar …

bočni trend je zeznuta stvar … u bočnom trendu ne možeš predvidjeti (ili jako teško) kuda će krenuti tržište … što je najgore, ulaskom u bočni trend tržište se ulijeni … postane tromo …

malo je alata koji pomažu u tim trenutcima …

I love the Smell of Profits in the Morning


mislim da će i današnji dan biti vrlo mali obujam trgovanja uz vjerovatni rast crobex od otprilike 1%
što znalci misle o tome??????

prema kružnom tijeku burze sigurno smo u a1 fazi!

no isto tako može bit i dvosjekli mač, a ko će ti ga znat! [smiley]


pilar … bočni trend je zeznuta stvar … u bočnom trendu ne možeš predvidjeti (ili jako teško) kuda će krenuti tržište … što je najgore, ulaskom u bočni trend tržište se ulijeni … postane tromo … malo je alata koji pomažu u tim trenutcima …

znam, posebno zato sto na dnevnoj bazi bas i nisam nasao neku literaturu, pa koristim opcenito sve sto vrijedi za TA
ovi crobex ‘cjenovni’ kanali su se u zadnjih par dana pokazali ok, al s njima ne vidis puno dalje od par sati, eventualno do kraja dana. ne trudim se ista vise od toga za sada, al mislim da je prilicno korisna informacija kako cemo zavrsiti dan u ova vremena.

nista od ljudikanja?

pozdrav,
pilar

wunderkind, smanji malo grafički pregled- ništa se ne vidi, mali ćošak….. hvala

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Bojim se da neke stvari necu nikad shvatit, zašto onaj majstor na INGR ako se zeli iskrcat dok je burza u ovakvoj fazi, stavi veliki nalog na 44k, i onda se prodajni nalozi stavljaju ispod, umjesto da ih maskira u manje.
Znam neki će reci štopanje radi jeftinog dokupa, ali mislim da želi prodat [huh]

europske burze serumene[embarass]
a mi smo u laganom rastu, iako mi se čini i da europljani imaju trend rasta u posljednjih sat dva.
nekako mi se čini da se iz dana u dan razbija teza o involviranosti našeg tržišta u europska a kamoli svijetska.
očito je da nema velikih investitora. ili su oni ipak tu u konspiratvi pa na ovaj način malim transakcijama pokušavaju održat cijene na ovim razinama??????

New Report

Close