Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jučer je bio pomak lagani prema gore, a danas kreće opet istovar velikih. Samo su podigli ljestvicu.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Na KOEI već stiglo 3000 komada na prodaji, sram ih više bilo.

Ja sam svoje dionice pokupovao na -30%. Gasim ATM.[thumbsup]
Ove igre i igrice, Ne zanimaju me, a ne možeš ni trejdati. Sad treba samo čekati.
Ovo je dobar pokazatelj da idemo gore. To što nas štopaju fondovi.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Došao manijak sa 46 komada na prodaji Ingre. Kad li je taj ulazio da mi je samo znati?

covik uso prije 18 mjeseci i lepo zaradil, a nebi trebao biti zadovojan ostvarenim prinosom?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

LEDO i IGH izgledaju dobro [thumbsup]


Došao manijak sa 46 komada na prodaji Ingre. Kad li je taj ulazio da mi je samo znati?

http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=INGR-R-A
ak je usao po 800 koliko je to postotkica?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

formira se novi kanal od 4535 do 4545, pravilo je isto kao i za prosli, smjer crobexa u iducih sat vremena ce odredjivati probijanje granice kanala

btw niko nije komentirao ni jedan od ovih komentara na kretanje crobexa, jel zanima to ikog?

pilar


plavi: ” Došao manijak sa 46 komada na prodaji Ingre. Kad li je taj ulazio da mi je samo znati? ” covik uso prije 18 mjeseci i lepo zaradil, a nebi trebao biti zadovojan ostvarenim prinosom?

Opla, ipak nekome niju u interesu da gurne INGRu opet dolje. Pogledajte kupnju.
Došlo 2×10 kom.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


plavi: ” Došao manijak sa 46 komada na prodaji Ingre. Kad li je taj ulazio da mi je samo znati? ” covik uso prije 18 mjeseci i lepo zaradil, a nebi trebao biti zadovojan ostvarenim prinosom?

Mogel je prodati na 55-60 ! Tukan !


plavi: ” Došao manijak sa 46 komada na prodaji Ingre. Kad li je taj ulazio da mi je samo znati? ” covik uso prije 18 mjeseci i lepo zaradil, a nebi trebao biti zadovojan ostvarenim prinosom?

..Da..baš se sad pojavio, a mogao se prije 2-3 tjedna ležerno istresti na 54-55k…Koje su to igre…[cool]

nadam se da ovaj mali oporavak nece posluziti samo onima
koji izlaze da izadju po jos vecim cijenama
jer kako god se kupnja poslozi lagano ju poklope


formira se novi kanal od 4535 do 4545, pravilo je isto kao i za prosli, smjer crobexa u iducih sat vremena ce odredjivati probijanje granice kanala btw niko nije komentirao ni jedan od ovih komentara na kretanje crobexa, jel zanima to ikog? pilar
kak nas ne bi zanimalo-ti podaci bar nečemu služe a ne oni tipa dobro stoji moja dionica jer ima dobru kupnju a slabu prodaju

ht molim!

New Report

Close