Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pojeli smo dlkv od 323 komada za 1400 kn na asku… što sad dalje slijedi.. [thumbsup]

You either do it right or you get eliminated!

Izgleda da optimizam kopni [bye], kako u Evropi tako i u nas[cry]

Lijepo se diže Ingra, već 3. dan po malo se skida sa aska, , i automatski se podižu bidovi.
Ali zaostatak je još ogroman, prije korekcije cijena 53-54000.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

usli smo u tunel izmedju 4520 i 4530, kad probijemo neku od tih granica znat cemo kuda idemo dalje
istresanja je bilo i danas kupnja uglavnom stagnira ili se dize

pilar

INA I Adris povlašteni danas značajnije krenuli bit će ozbiljnog rasta.[rolleyes][rolleyes][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Došao manijak sa 46 komada na prodaji Ingre.
Kad li je taj ulazio da mi je samo znati?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Došao manijak sa 46 komada na prodaji Ingre.
Kad li je taj ulazio da mi je samo znati?

na 12tkn? [wink]

Cuore Sportivo


Došao manijak sa 46 komada na prodaji Ingre. Kad li je taj ulazio da mi je samo znati?

Danas je druga prica, to ce se pojest
[thumbsup]


Došao manijak sa 46 komada na prodaji Ingre. Kad li je taj ulazio da mi je samo znati?

Štopam vrijeme koliko će trajati taj paket[thumbsup]
to je fond sa 50 kom, jer je prvo skinuo po bidu 4 kom i ona stavio na ask

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Danas je dan za kupovinu sve se zeleni i sve raste možda je završila korekcija.[rolleyes][rolleyes][pray][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Crobex 4536 u plusu 1,06% dobar za sada[thumbsup]

dan je pametniji od noći

Na KOEI već stiglo 3000 komada na prodaji, sram ih više bilo.

New Report

Close