Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ipak eurpoa u crvenom [sad]

odakle ti to?
na cnn-u uživo, još nije počelo trgovanje. jedino u norveškoj i to zeleno.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Brdo špinata se ove večeri kreće iz Australije i Novog Zelanda prema EU i USA.

Sad samo mi trebamo uz to dodati jedan krvavi biftek i jelo je kompletno…[lol] [lol]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

evo sada objavljeno, u pravu si, lagano crvenilo.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


fazan: ” Brdo špinata se ove večeri kreće iz Australije i Novog Zelanda prema EU i USA. ” Sad samo mi trebamo uz to dodati jedan krvavi biftek i jelo je kompletno…[lol] [lol]

Europa je jev 3 ili 4 dan u zelenom, dok smo mi jedva dva dana. Vrijeme je i da mi malo
naučimo europu zelenom[thumbsup]
Do kraja dana bi mogle europa u zeleno. Vidjet ćemo.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


evo sada objavljeno, u pravu si, lagano crvenilo.

Oporavit će se ona,mislim da će završiti u blagom plusu…ipak bi danas trebao FED rezati kamate.

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Societe Generale je krivac za trenutno stanje…..
Ameri su se podigli iz krize, no europa je pod utjecajem nedavnih dogadjanja vezanih uz ovu banku
to je moje objašnjenje meni….
[undecid]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

falco:

evo sada objavljeno, u pravu si, lagano crvenilo.

Oporavit će se ona,mislim da će završiti u blagom plusu…ipak bi danas trebao FED rezati kamate.


prema ovome što je trenutačno u EU do početka trgovanja bi trebalo već biti u plusu!
a ako dođe do rezanja kamata a izgleda da je to sigurno onda će sve ići u plus u EU i u Americi!

dan je pametniji od noći

dobro izvješće swodobe, globalna pozitiva, sve bolje je.
loša strana nam je inflacija, hnb vjerojatno ograničava kredite bankama, znači nedostaje cash

Po slaganju naloga danas će biti [yawn] dan.


Po slaganju naloga danas će biti [yawn] dan.

za koje dionice mislis

otvorili smo preko 4500, ajd da vidimo jel mozemo izdrzati preko prvih pola sata

Maknuti veći nalozi na prodaji na većinu dionica…….DLKV, THNK, KOEI, IGH……[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close