Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=54fc1e7f-eec6-4b03-9e8d-c65bde8b8c1a&open=sec


Može li mi netko savjetovati kako najbolje i preko kojih brokera prodati dionice SLOVENIJALESA na Ljubljanskoj burzi. Hvala unaprijed![thumbsup]

Evo da citiram sam sebe pa možda bude više sreće[thumbsup]

Studenti bez diplome,Žene bez ljepote,Neženje bez stana,Putnici bez para.....


soony69: ” Može li mi netko savjetovati kako najbolje i preko kojih brokera prodati dionice SLOVENIJALESA na Ljubljanskoj burzi. Hvala unaprijed![thumbsup] ” Evo da citiram sam sebe pa možda bude više sreće[thumbsup]

majstore, ovo je za temu Trziste kapitala – Slovenija, ne tu

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!


soony69: ” soony69: ” Može li mi netko savjetovati kako najbolje i preko kojih brokera prodati dionice SLOVENIJALESA na Ljubljanskoj burzi. Hvala unaprijed![thumbsup] ” Evo da citiram sam sebe pa možda bude više sreće[thumbsup] ” majstore, ovo je za temu Trziste kapitala – Slovenija, ne tu

Slovenija,ne tu-al majstori tu

Studenti bez diplome,Žene bez ljepote,Neženje bez stana,Putnici bez para.....


Seljo:
“soony69: ” soony69: ” Može li mi netko savjetovati kako najbolje i preko kojih brokera prodati dionice SLOVENIJALESA na Ljubljanskoj burzi. Hvala unaprijed![thumbsup] ” Evo da citiram sam sebe pa možda bude više sreće[thumbsup] ” majstore, ovo je za temu Trziste kapitala – Slovenija, ne tu

Slovenija,ne tu-al majstori tu

Jedino ako nisu počeli davat 1 dionicu za svaki kupljeni element u HR [lol]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Pazi ovo: Why We Need A Crash Now

http://www.forbes.com/2008/01/22/monoline-bond-insurance-pf-ii-in_cc_0122soapbox_inl.html?partner=investing_newsletter

[bye]

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!

već sam ovo negdje komentiro!

Why We Need A Crash Now
Clem Chambers, ADVFN 01.22.08, 4:36 PM ET

tjedan dana staro, bacaj u smeće!

Nasli su Pedra[lol]
http://www.tportal.hr/gospodarstvo/poslovnivodic/page/2008/01/25/0325006.html

pardon, ovaj link

Vaš link


već sam ovo negdje komentiro! Why We Need A Crash Now Clem Chambers, ADVFN 01.22.08, 4:36 PM ET tjedan dana staro, bacaj u smeće!

zasto ondak ja to tek danas dobijem na Forbes newsletteru? aj dobro, sorry svima za stare vijesti

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!


soony69: ” soony69: ” Može li mi netko savjetovati kako najbolje i preko kojih brokera prodati dionice SLOVENIJALESA na Ljubljanskoj burzi. Hvala unaprijed![thumbsup] ” Evo da citiram sam sebe pa možda bude više sreće[thumbsup] ” majstore, ovo je za temu Trziste kapitala – Slovenija, ne tu

mislim da imaju problema kad ruše debla da ne padne u susjedne države pa su naručili piljene štafle do 2 m, nije mi baš neka inicijativa i pespektivna djonica.
kupujmo Hrvatsko[thumbsup]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Za Makedoniju i Bosnu preporučam brokere Hrvatske Poštanske banke.[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

New Report

Close