Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni se čini da nema love, naime fondovi su se u svojoj gramzivosti malo previše zaigrali u regili i na zapadu, pa isto tako ne mogu izači jer bi registrirali gubitke, s ove strane doma stisli ih izlasci, a jedini izvor gotovine su im njihovi mirovinski fondovi, zato ni njih nema, dakle sve je blokirano do daljnjeg
Mislim da su malo previše vjerovali drugima nego nama “kupujmo Hrvatsko” očito im nije volja.


evo ja danas kupujem jer mi je palo na pamet jedna stvar ako su ovi fond magarcici tako uspjesni oni su nas doveli do ovih neslucenih “visina” pa bi se moglo desiti da ova cijela burza ode u mp3 ako ja izgubim jos par posto neka al ako znam da sam pomogao da se market ne srusi kao kula od karata jos bolje ako me se sete sete ako ne dobro barem cu znati da sam pokusao pa da sam pao junacki na prvoj crti[pray]

Ilija , smiri se, Đuro reci mu da se smiri, pomozi mu!
ima se love, samo neznam zašto se čeka, ovo danas sa 40 milja prometa je tuga i jad

Cookie Monster

prometa nema jer su ljudi skeptični u uplašeni, normalno da neće navaliti nakon trauma koje su preživjeli, treba svježeg kapitala, zovite hnb nek da para

najbolje da ministar Šuker odrješi kesu pa nek država otkupi natrag sve dionice, posebno one od sumnjivih kuponskih privatizacija 90-ih
[thumbsup][proud][lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

mislim da nije problem u likvidnosti, nego je jednostavno previse nesigurnosti da bi fondovi poceli jace kupovat, svi cekaju da vide sto ce se dogodit sa svjetskom recesijom

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!


najbolje da ministar Šuker odrješi kesu pa nek država otkupi natrag sve dionice, posebno one od sumnjivih kuponskih privatizacija 90-ih [thumbsup][proud][lol]

aj ne kradi moje ideje[lol]

svidja mi se rasplet ovog dana… (zasad)

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

ma jesu li to ameri već drugi dan zaredom u plusu, i to sve burze

[yawn]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Meni se sve ćini da se polagano sve lijepo pokreće. MOžda dojam vara, vidjet ćemo..

kupnja je polako nervozna, a prodaja njuši priliku za više razine …

I love the Smell of Profits in the Morning

plavi:

Meni se sve ćini da se polagano sve lijepo pokreće. MOžda dojam vara, vidjet ćemo..”

kupnja je polako nervozna, a prodaja njuši priliku za više razine …


Od 13 sati samo 18 mil kn prometa , Amerika zelena . Lijepo izgleda.


plavi: ” Meni se sve ćini da se polagano sve lijepo pokreće. MOžda dojam vara, vidjet ćemo..” kupnja je polako nervozna, a prodaja njuši priliku za više razine …

I meni se tak cini, mogao bi za kraj lagani sprintic………
[lol]


fazan: ” plavi: ” Meni se sve ćini da se polagano sve lijepo pokreće. MOžda dojam vara, vidjet ćemo..” kupnja je polako nervozna, a prodaja njuši priliku za više razine … ” I meni se tak cini, mogao bi za kraj lagani sprintic……… [lol]

bez prepona … slobodno …

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close