Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja se smijem sam sebi ,već sam 3 puta ulazio i izlazio , nešto tu meni ne štima sa mojom procijenom.
Što bi mi rekao kolega DelboY da me sada čuje , ne želim niti pomisliti….

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Na DDJM se gricka 500, da mi je sad imati kojih 250k slobodnog keša, evo nas na 600 u trenutku.[smiley2]

Malo jači prometi danas na skoro svim “najboljim” dionicama. Što to govori?
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Na DDJM se gricka 500, da mi je sad imati kojih 250k slobodnog keša, evo nas na 600 u trenutku.[smiley2]

Stvarno si optimista . Prošlo je 57 dionica ,a ima ih još na 500 kn 539 komada.


Malo jači prometi danas na skoro svim “najboljim” dionicama. Što to govori?
Pozdrav

Blagor onima, koji su još u kešu, ide to lijepo gore uskoro, 25.10. kuca na vrata.
Sretno.

Na Končaru je skoro pa svakodnevno kupnja jača od prodaje. Zanimljivo do 700 nema ni 1000 komada…
Ukupno na prodaji oko 4500. Znači s onim iznosom od 8xx koji sam jučer iznio ispada da sam jedan od pesimista….

optimist:

Na DDJM se gricka 500, da mi je sad imati kojih 250k slobodnog keša, evo nas na 600 u trenutku.[smiley2]

Stvarno si optimista . Prošlo je 57 dionica ,a ima ih još na 500 kn 539 komada.

Bilo jih je 12.10. puno više,preko 1500 kom na 500, a sve je išlo veoma lako.[smiley2]Kad se ovaj makne sa prodaje, biće kasno..[smiley2]

Što je ovo sa ovom cadjarom ( MMTZ ) neki dan je kupim i odmah u minus. Sramota i bruka, hi,hi,hi[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Ode jos 290 koma blje na 300[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Nema naloga na 300 vise 🙁
Oce li mi jos tko prodati po 300 u ovom teskom trenutku[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Nema naloga na 300 vise 🙁 Oce li mi jos tko prodati po 300 u ovom teskom trenutku[smiley2]

Hura za sve koji su razbili taj H nalog. Sada konačno možemo dalje.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Ohohohoj, neprijatelj moj, probismo ti crte obrane kod FortBeljareeeee, aiiiiiiiiiiiiiiiiiiii[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

New Report

Close