Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovo opet ništa ne valja, bezobrazluk od cijena, atpl? do kuda?

Mrtvilo po mom.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Za ovaj put je bilo dosta.
Idemo dalje.[thumbsup]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Znaci…Veci pad ….faza B3 prilazi kraju, a umjesto da su ljudi u dionicama, vidim u cashu su.
Al će biti ulijetanja u ekspresni vlakić.
EUROPA U ZELENILU..
Vaš link

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Za one koji ne znaju, od jučer su nam u Crobexu i HT i ATGR

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Pričekajte da se malo rasplamsa.

Dok krenu iskrcavanja.[smiley]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Pričekajte da se malo rasplamsa. Dok krenu iskrcavanja.[smiley]

Ti si jos u cashu a? [thumbsup]

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


Ti si jos u cashu a? [thumbsup]

Ne, ali moj se post odnosio na KOEI.

Nevjerojatno, napišeš nešto što je vrlo realno, ja odmah u kešu. Zašto? Ja barem ne radim to što mnogi rade.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

dali su svi brodovi potonuli od ATPL?

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


Pričekajte da se malo rasplamsa.

Dok krenu iskrcavanja.[smiley]

Možda, ali na 10% višoj razini. Pa sutra opet 10% višoj.


Lejzer: ” Ti si jos u cashu a? [thumbsup] ” Ne, ali moj se post odnosio na KOEI. Nevjerojatno, napišeš nešto što je vrlo realno, ja odmah u kešu. Zašto? Ja barem ne radim to što mnogi rade.

Da, vrlo je realno to na KOEIu.
No mozda je gotovo ili bar privremeno gotovo.

btw. Iz prvog posta se nije moglo saznati da se radi o jednoj dionici vec se dobio dojam da se radi o cijelom trzistu.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


dali su svi brodovi potonuli od ATPL?

Izgorjeli i potonuli [undecid]

Najbolje ponude [ ATPL-R-A ]
Kupnja Cijena
3 2.630,00
6 2.626,26
1 2.625,00
30 2.622,00
5 2.621,03
Cijena Prodaja
2.649,99 34
2.650,00 30
2.669,99 2
2.679,97 13
2.679,99 16

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

New Report

Close