Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolko idemo danas u minus? 1,2,3 posto ?[lol]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Jutros Japanci, Kinezi, Korejci, Indija i skoro cijela Azija dobor se zeleni a Australija u minusu!
Ameri završili zeleno, a mi……..tko to zna…..samo dragi Bog, a jedini nam on može i pomoći i hoće! [thumbsup]

dan je pametniji od noći

dow jones zavrsio na cca +1.32
azija neki prosjek na +0.6

prosjek ta 2 je nekih +0.96%

pa po tome CROBEX pada samo 1.04%

naravno, sve je ovo samo crna sala

[undecid]

Šta je meni ovo trebalo...

gledajte…svi neak traze objasnjenje u sranjima kaj se dogadaju, ne znam, u Americi, Australiji, Kini a da pritom ne misle kak je pravo sranje tikom do nas, u susjednoj nam državi..kad tamo svrše izbori, mislim da ce se neshto znacajnije promijeniti[undecid]


gledajte…svi neak traze objasnjenje u sranjima kaj se dogadaju, ne znam, u Americi, Australiji, Kini a da pritom ne misle kak je pravo sranje tikom do nas, u susjednoj nam državi..kad tamo svrše izbori, mislim da ce se neshto znacajnije promijeniti[undecid]

u susjednoj nam drzavi je burzni indeks pao samo 0.5% unatoc tome sto ih (za sada) odbili iz EUa i sto ima na Kosovu stoji mač

Šta je meni ovo trebalo...


gledajte…svi neak traze objasnjenje u sranjima kaj se dogadaju, ne znam, u Americi, Australiji, Kini a da pritom ne misle kak je pravo sranje tikom do nas, u susjednoj nam državi..kad tamo svrše izbori, mislim da ce se neshto znacajnije promijeniti[undecid]

Ma jasno, više ne ovisimo o europi i americi. Sad ovisimo o Srbiji, nakon toga ćemo ovisiti o
Uzbekistanu i Kazahstanu. I svizac je po ne znam koji put……

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

uglavnom………- dobra fora sa sviscem [thumbsup]

Ma jasno, više ne ovisimo o europi i americi. Sad ovisimo o Srbiji, nakon toga ćemo ovisiti o
Uzbekistanu i Kazahstanu. I svizac je po ne znam koji put……

X

Šta je meni ovo trebalo...

khm khm….vidjet cemo ciji svizac crnu vunu prede[lol] [lol]


Eh da je sad mali Napoleon živ vec bi taj na giljotini bio budd: ” davids: ” Čuj budd dosta je to para,netko ih mora spasiti,ako država ne stane iza njih papa su,to je onda frka.Zamisli da kod nas zaba posrne što bi bilo…

” Banka čiji broker sreže tolike milijarde nije niti zaslužila nešto drugo ” [shocked]

Što su svi navalili na jadnog brokera, pa ako je vrtio 50 milijardi a izgubio 5 to znači da je samo 10% u minusu. Naši fondovi su ovih dana gubili 20-30%[lol] [lol] [lol]

dobar start, a dali to nesto znaci?

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


dobar start, a dali to nesto znaci?

Znaci…Veci pad[embarass]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

New Report

Close