Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Amerika zelena, vjerojatno i Azija, Europa sutra Vaš link Mi sutra barem -3%[embarass]

Minimalno. Biti ćemo sretni ako ne budemo -5% crobexa.[thumbsup]

Ameri većinom gotovi….al se zasadilo trave danas….

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Amerika zelena, vjerojatno i Azija, Europa sutra Vaš link Mi sutra barem -3%[embarass]

Kolega nemojte coprat,idemo sutra gore,+0.3%

valentine:

Amerika zelena, vjerojatno i Azija, Europa sutra Vaš link Mi sutra barem -3%[embarass]

Kolega nemojte coprat,idemo sutra gore,+0.3%

Nezaustavljivo [lol] [lol]


Koliko vama treba da Dow Jones ide gore pa da kažete da se ustabilil? Mjesec dana , svaki dan po +6%
Pa išao je 3 dana po 5%, pa jedan dan pao 1 %, pa danas je trenutno +1,35 dvanaest minuta prije kraja. To je za mene stabilizacija. Da je tak kod nas to bi bila već euforija.[embarass]

Sve to štima,ali me brine opća percepcija, jer crobex baš i ne reagira.Ako je balon bio napuhan sad se već dobro ispraznio. Problem su zasigurno margini, a velikih igrača nema u izobilju, jer da ih ima ne bi se ovako kalkuliralo.
Ovako se prije svega treba pouzdati u iznimno loš start godine kod fondova, koji će trebati uskoro krenuti u sanaciju štete

http://whycroatia.blogspot.com/

blow
Sve to štima,ali me brine opća percepcija, jer crobex baš i ne reagira.Ako je balon bio napuhan sad se već dobro ispraznio. Problem su zasigurno margini, a velikih igrača nema u izobilju, jer da ih ima ne bi se ovako kalkuliralo.
Ovako se prije svega treba pouzdati u iznimno loš start godine kod fondova, koji će trebati uskoro krenuti u sanaciju štete

Da točno ili će ulagači početi izvlačiti novac iz fondova a onda katastrofa neče imati čime sanirati štetu.[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

zbog čega većina foumaša se zaklinje da ako rastu američki indeksi će rati i naš crobex
pa situacija od prije nekoliko dana( mislim da je to bio četvrtak ) je pokazao da nakon početnog uzleta od gotovo 5% crobex se sunovratio u crveno od gotovo 3%


zbog čega većina foumaša se zaklinje da ako rastu američki indeksi će rati i naš crobex pa situacija od prije nekoliko dana( mislim da je to bio četvrtak ) je pokazao da nakon početnog uzleta od gotovo 5% crobex se sunovratio u crveno od gotovo 3%

a naravno taj su dan rasi i američki indeksi a bogami i evropski i to čak do 6 %

Eh da je sad mali Napoleon živ vec bi taj na giljotini bio


davids: ” Čuj budd dosta je to para,netko ih mora spasiti,ako država ne stane iza njih papa su,to je onda frka.Zamisli da kod nas zaba posrne što bi bilo… ” Banka čiji broker sreže tolike milijarde nije niti zaslužila nešto drugo

[shocked]

Nikad nemoj biti dole jer te dole noge bole. Up,up,up


Pogledaj ..kako im se tanji imovina,vjeruj oni su u ozbiljnim problemima.. Uz sve probleme koje imaju, u katastrofalnim rezultatima im je pomogao i vrli Dominic Lice koji je 2000g na Ekonomskom fakultetu diplomirao smjer financije[rolleyes]

hahaha, pa nemoj tako, u brokeraju HPB-a su sve redom vrhunski experti, oni su o money managementu i fundamentima učili u PBZ Investu i Ceufin Brokersima, pa gdje ćeš bolje adrese [lol]

[lol] [lol]

baš okreno cnbc, a ono piše live nešto i bush nešto trkelja, a svi samo urliču, plješću i plješću…

možebit da će mnogo da se amerika zeleni sutra! [thumbsup]

EVO ZA DOBRO JUTRO
Hong KongHang Seng+540.78+2.15%24,594.391/29 11:07am
Hong KongHSCC Red Chip+109.24+2.01%5,285.441/29 11:07am
JapanNikkei 225+243.33+1.86%13,331.241/29 11:00am

Dow+176.72+1.45%12,383.89
NASDAQ+23.71+1.02%2,349.91
S&P+23.35+1.75%1,353.96

franchise, 29.01.2008. u 06:47
baš okreno cnbc, a ono piše live nešto i bush nešto trkelja, a svi samo urliču, plješću i plješću…

možebit da će mnogo da se amerika zeleni sutra!

franchise, 29.01.2008. u 06:47

je, samo Republikanci pljescu a ostali se smiju da ne bi plakali.. ali kakva god on budala bio, sutra ide Dow gore a nadajmo se i mi [pray]

"I think there is a world market for about five computers" Thomas Watson Sr.

New Report

Close