Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Von Braun: ” zbiro: ” wiking: ” Sprajc je jos uvijek na bid-u[cry] ” Dok ga vidim znam da cemo sutra jos zaroniti[cry] ” AL GA LAPRDATE !!!!!!!!! Posjetite temu Tehnička analiza, pa se malo educirajte, a ne spominjati Šprajca ko da vam je guru. Stavio sam par grafova, signala ovaj tjedan ko u priči.
” Covjece, a sto ce mi grafe kad sam sva u koei, a od tamo izlaze 3 iz 10 ukupno sa oko 400000 komada? Zbilja mislis da ce tvoji grafi mi pomoci? Ako bas hoces pomoci, mozes kupiti moj koei na 950 i cemo poslije skupa pogledati tvoji grafovi? Moze? [wink]

Ma vidim da izlaze, ali će ostali iz TOP 10 vratiti KOEI jako brzo nazad na staru cijenu, ne brini.

snupy
“tenkista vjerovo ti meni ili ne tek pocetnik i 100% u DIONICAMA cak me i zena zbog njih ostavila ”
…ne brini ,naći ćeš ti neku koja voli ovaj sport [thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


tenkista vjerovo ti meni ili ne tek pocetnik i 100% u DIONICAMA cak me i zena zbog njih ostavila

Jel vise niste imali sta za jesti, a?[smiley]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford


pilar: ” krejzihors: ” Nego, kako smo zatvorili? ” -1,81 4431 ” Dakle, nismo probili 4400. Možda smo dotakli dno?

vidjet cemo ujutro kad prodje kupovina, trebalo bi vidjeti da li se formirao kanal i koliko je zadnji vrh bio ispod prethodnog pa da toliko oduzmemo i od zadnjeg dna


tenkista vjerovo ti meni ili ne tek pocetnik i 100% u DIONICAMA cak me i zena zbog njih ostavila

blago tebi,
to si namjerno ušao u dionice a znao si da će korekcija [lol] [lol] [lol]

&

crobex je opasno uzbudio duhove. gledam statistiku i cini mi se da je samo u vrijeme IPO-a HT-a bilo ovoliko posjetitelja. 28185 gostiju i 74 reg. korisnika. [undecid]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Znaci nas 74 pisemo a 28185 cita, bajno, ni Sprajc nema puno vecu auditoriju![tongue]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

ovo moram napisat HPB radi zivu pomutnju na nasem trzistu.Uciju svrhu ne znam na Viru,atpl,jdpl,ipkk negdje kupuje-negdje prodaje stim da je puno vise negdje kupovao da bi sad istovarao i obrnuto..Radi se o skr.racunima i pitanje je ko je iza njih i jel su to margini[huh]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

A možda će sutra biti dan todorijade…

y Eleanor Wason and Emma Ross-Thomas

LONDON/ISTANBUL, Jan 28 (Reuters) – A bidding consortium of buyout firm Blackstone (BX.N: Quote, Profile, Research) and Croatia’s Agrokor is the front-runner to buy Koc Holding’s KCHOL.IS Turkish retailer Migros MIGRS.IS, people close to the matter said on Monday.

Koc may enter exclusive talks with Blackstone and food group Agrokor once it is satisfied it has enough details on the bidders’ financing, the sources said.

Blackstone would supply mezzanine financing and Agrokor equity while UniCredit (CRDI.MI: Quote, Profile, Research) would provide debt, the people said.

Koc and Blackstone declined to comment. Nobody was immediately available for comment at Agrokor.

The market value of supermarket chain Migros stood at about $2.9 billion at Monday’s close of trade after losing almost 19 percent so far in January.

Koc received three second-round bids for Migros earlier this month. The other bidders were buyout firm Kohlberg Kravis Roberts & Co LP (KKR) [KKR.UL] and a group made up of private equity players BC Partners and Turkven.

Koc, Turkey’s largest company, is selling a 51 percent stake in Migros to concentrate on its core businesses. (Editing by David Holmes)

Pogledaj ..kako im se tanji imovina,vjeruj oni su u ozbiljnim problemima..
Uz sve probleme koje imaju, u katastrofalnim rezultatima im je pomogao i vrli Dominic Lice koji je 2000g na Ekonomskom fakultetu diplomirao smjer financije[rolleyes]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Blackstone srušio danas Aliance Data (-36%,35mil),čini se da zatvaraju sve špine ( deal je bio 6.4bil).Zato Agrokorci držte se…Lijepo su nategnuli ADS (120mil. korisnika usluga) …[pray]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Koliko vama treba da Dow Jones ide gore pa da kažete da se ustabilil? Mjesec dana , svaki dan po +6%
Pa išao je 3 dana po 5%, pa jedan dan pao 1 %, pa danas je trenutno +1,35 dvanaest minuta prije kraja. To je za mene stabilizacija. Da je tak kod nas to bi bila već euforija.[embarass]

Amerika zelena, vjerojatno i Azija, Europa sutra

Vaš link

Mi sutra barem -3%[embarass]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close