Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


jel sam ja daltonista ili su mi na US sve iste boje[huh]

Počeli smo više pratiti strane burze nego svoju burzu.


jel sam ja daltonista ili su mi na US sve iste boje[huh]

Na sreču nisi i nek samo potraje koji dan.[pray]


wiking: ” Sprajc je jos uvijek na bid-u[cry] ” Dok ga vidim znam da cemo sutra jos zaroniti[cry]

AL GA LAPRDATE !!!!!!!!!
Posjetite temu Tehnička analiza, pa se malo educirajte, a ne spominjati Šprajca ko da vam je guru.
Stavio sam par grafova, signala ovaj tjedan ko u priči.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

ma ljudi neznam kako objasniti nema nama do amerike necemo mi up ako su ameri,azijati,i eu u plusu najveci problem je srbija i dok se tu stanje ne stabilizira ili nebude rata nama nama gore[bye]


zbiro: ” wiking: ” Sprajc je jos uvijek na bid-u[cry] ” Dok ga vidim znam da cemo sutra jos zaroniti[cry] ” AL GA LAPRDATE !!!!!!!!! Posjetite temu Tehnička analiza, pa se malo educirajte, a ne spominjati Šprajca ko da vam je guru. Stavio sam par grafova, signala ovaj tjedan ko u priči.
Covjece, a sto ce mi grafe kad sam sva u koei, a od tamo izlaze 3 iz 10 ukupno sa oko 400000 komada? Zbilja mislis da ce tvoji grafi mi pomoci? Ako bas hoces pomoci, mozes kupiti moj koei na 950 i cemo poslije skupa pogledati tvoji grafovi? Moze?
[wink]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford


ma ljudi neznam kako objasniti nema nama do amerike necemo mi up ako su ameri,azijati,i eu u plusu najveci problem je srbija i dok se tu stanje ne stabilizira ili nebude rata nama nama gore[bye]

Jel sam reko da će netko nešto nać, jasno onaj ko je u kešu. A ti bi sutra pisao i da je USA u minusu, samo da drukaš na dolje.

ekipa je sve smiješnija,
ljudi kroz šalu pokušavaju zgurati korekciju,
wiking dominira sa tragikomedijom,
ja se ponekad tome dobrano nasmijem,
a joj, i onda je svizac zamotao čokoladu,
ovi europljani doslovno u stopu prete jenkije, gmize za njima ko bokci bistrički,
katastrofa idu mi na jetra

&

Sutra bounce gore pa nazad,tužna ova burza…[cry]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

“Impuls dodatnom padu europskih dionica, nakon povratka daška optimizma prošlih dana, došao je od velike francuske banke Societe Generale koja je objelodanila pet milijardi eura gubitaka na trgovanju vrijednosnim papirima, i to zbog malverzacija koje je učinio samo jedan broker.”

Pazi ovaj shit. Ako ćemo ovako, onda će i proljev predsjednika Uprave bilo koje tvrtke izazvati pad svjetskih indeksa

Hell is Empty and all the Devils are Here

Čuj budd dosta je to para,netko ih mora spasiti,ako država ne stane iza njih papa su,to je onda frka.Zamisli da kod nas zaba posrne što bi bilo…

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Čuj budd dosta je to para,netko ih mora spasiti,ako država ne stane iza njih papa su,to je onda frka.Zamisli da kod nas zaba posrne što bi bilo…

Banka čiji broker sreže tolike milijarde nije niti zaslužila nešto drugo

Hell is Empty and all the Devils are Here

tenkista vjerovo ti meni ili ne tek pocetnik i 100% u DIONICAMA cak me i zena zbog njih ostavila

New Report

Close