Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

BLJE protrgovano 11 dionica [smiley1][smiley1][smiley1]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

točno u podne, i 1 minutu neko maznuo 820 komada na 300 kn [smiley1] u biti je neko s ovim pobrao 1000 komada i počistio sve do 300 kn

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

ode još 1385 komada po 300 [smiley2] kolege beljaši dršte gaće, čini se da krećemo prema gore [smiley11]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

… 214 H nalog na 300,00 neće još dugo…. po svemu sudeći…[smiley2]

Scio me nihil scire


ode još 1385 komada po 300 [smiley2] kolege beljaši dršte gaće, čini se da krećemo prema gore [smiley11]

Pa koliko onda to ima komada na tom H nalogu [smiley8]

kolko god da ima al ode još 854… upravo… [smiley11]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

danas i đuro ljepo potegnuo

Pa šta to bi sa Badelom?

Do sada na Belju po 300,00 kuna prošlo 3.139 komada. Realno može ih biti i 10.000 komada, to zna samo onaj koji ga je stavio.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

može… ali mislim da je ovaj H nalog tu radi zaustavljanja rasta cijene, te da bi ga osoba/tvrtka/broker koja ga je i postavila mogla uskoro maknuti, ovisno o tromjesečnom izvještaju… u svakom slučaju vrlo je indikativno da je preko 3000 komada otišlo po 300 i to baš prije samih izvještaja.

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Hip hop na KOEI, izgleda meni da će se dioničari Končara po objavi FI ipak smijati – kako je predvidio kolega nathančetrdesetosmi. Ili sam ja to predvidio , više se ne sjećam.
A koliko vidim slićno se sprema i na PBZ – kao da svira nekakva predgrupa nakon koje će grupa sa hip hop instrumentima u hip hop ritmu…….[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Kolega plavi ja se vec dulje vrijeme sa svojim KOEI zadovoljno smjeskam [smiley2]

New Report

Close