Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jeste li uzeli u obzir da su samo oni ulagači u fondove u minusu koji su ulazili u 4, 5 i početkom 11 mjeseca. Dakle u pitanju je samo 25% ljudi. E sad od toga 10% treba isključiti koji su uložili dugoročno i ne prate svaki dan ni mjesec. Od 15% koliko još ostaje recimo da su pola hrabri, pola kukavice, pa nam ostaje samo 7-8% ljudi koji hoće izaći a oni već valjda jesu izašli. Nije to HT, pa da nema kraja. Dakle, sutra up!

kolega da nebi bilo danas dvosobni do kraja tjedna trosobni?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Sprajc je jos uvijek na bid-u[cry]

Treba ga nauciti gdje se gleda promet na dionicama pa da ne lupeta da je danasnji promet bio 285 milja (zbrojio je dionicki i obveznicki promet)

Da, mi cijeli dan pričamo o slaboj likvidnosti a on kaže da je Crobex pao uz veliku likvidnost [rolleyes]

wiking:

Sprajc je jos uvijek na bid-u[cry]

Treba ga nauciti gdje se gleda promet na dionicama pa da ne lupeta da je danasnji promet bio 285 milja (zbrojio je dionicki i obveznicki promet)

pa rekoh ti da je na bid-u i dow je 0.71% a ne 0.25%

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Upisat ću kćer na kineski i ruski. Dok ona poraste, engleski će se pričati po periferiji.


wiking: ” Sprajc je jos uvijek na bid-u[cry] ” Treba ga nauciti gdje se gleda promet na dionicama pa da ne lupeta da je danasnji promet bio 285 milja (zbrojio je dionicki i obveznicki promet)

A kako je samo lijepo navukao htejovce na dalekovod po 1900kn.
Dobro da ga nije netko isprašio.


Sprajc je jos uvijek na bid-u[cry]

ali je ipak nakraju rekao kao je amerika malo u plusu pa malo u minusu [thumbsup]

Možda bi najpametnije bilo da mediji uopće ne spominju tržište kapitala,ne bi ispadali glupi.
Još mi zvoni u ušima izjava : “Dow jones pao 200%…” od prije par dana.
Da ne govorim o raznim biserima iz tiskovina.
[angry]

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....

Može li mi netko savjetovati kako najbolje i preko kojih brokera prodati dionice SLOVENIJALESA na Ljubljanskoj burzi.
Hvala unaprijed![thumbsup]

Studenti bez diplome,Žene bez ljepote,Neženje bez stana,Putnici bez para.....

Nije on kriv već “stručnjaci ” koji pripremaju text.
Slažem se da ako ne mogu meritorno izvještavati bolje da ništa niti ne kažu, a da bi promet trebalo razdvojiti to svakako.
Ovako je smisao informacije za dezinformaciju, ne znam zašto si ne uzme stručnjaka za takvvo izvještavanje kao sav ostali kulturni svijet. Stvarno neozbiljno.

Sad nije sve zeleno, nego tamno zeleno. Koga li ćemo samo sutra naći za usporedbu’ Sv. Luciju?[embarass]

jel sam ja daltonista ili su mi na US sve iste boje[huh]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close