Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


I Evropa počela pratiti, znao sam. samo naša gamad nas uništava. ja popušio stan od 11. mj. do sad.[undecid]

ali ces zaraditi dva kad prestane rasprodaja[thumbsup]

Alien:

toka: ” samo sedamdesetak miliona prometa! Hm neobično ili se nešto čeka![undecid] ” B3 faza po Kostolanyu (ili mozda cak vec i A1)

što to znači?

to znaci da je jako malo vremena ostalo do promjene trenda ,tj. odlaska crobexa na 5xxx[thumbsup]


Amerika preokreće u zeleno a i Evropa će kao što sam i rekao završiti u zelenom. A naši će opet zakasniti i do sutra zaboraviti.[undecid]

potpisujem, tako je lijepo gledati amere u zelenom….

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

evo bash gledam tv i akzu da je sve sjebo [sosietee ženeral], tj onaj broker, inaravno strah od recesije u americi i japanu radi svoje…zbrajajuci ove zdarijepi valjda je svima jasno da ne idemo gore,bar josh neko vrijeme[undecid]


evo bash gledam tv i akzu da je sve sjebo [sosietee ženeral], tj onaj broker, inaravno strah od recesije u americi i japanu radi svoje…zbrajajuci ove zdarijepi valjda je svima jasno da ne idemo gore,bar josh neko vrijeme[undecid]

Što rade svoje? Ne pričaj gluposti,Ameri se zelene.
Tkogod slobodno piše po forumu,[shocked]

sta je ovo ameri se lijepo zelene
http://biz.yahoo.com/ap/080128/wall_street.html

Jeste li uzeli u obzir da su samo oni ulagači u fondove u minusu koji su ulazili u 4, 5 i početkom 11 mjeseca. Dakle u pitanju je samo 25% ljudi. E sad od toga 10% treba isključiti koji su uložili dugoročno i ne prate svaki dan ni mjesec. Od 15% koliko još ostaje recimo da su pola hrabri, pola kukavice, pa nam ostaje samo 7-8% ljudi koji hoće izaći a oni već valjda jesu izašli.
Nije to HT, pa da nema kraja. Dakle, sutra up!

Pise da Ameri idu gore jer su rezultati katastrofalni (prodaja novih kuca pala 26% u 2007 u odnosu na 2006) pa se nadaju da ce kamatna stopa opet dole za 2 dana..

A pazi onda recenicu:
If the rate cut is small or nonexistent, the market will likely be unsatisfied; if the cut is wide, the market may worry the economy is worse than it thought.

Pa aj ti budi pametan.

"I think there is a world market for about five computers" Thomas Watson Sr.

Da rad burze treba uskladiti sa Europom i USA-om, reci to MOtušiću ako on uopće zna šta treba radit ili je samo direktor ZSA i to je sve, nikakvih drugih aktivnosti s njegove strane.

Gledam web portal ZSE, krasno izgleda, samo tekuči displej ne očitava vremensku aktualnost, a isto tako ne funkcionira pregled liwe trgovanja, nek mu je na čast, može ga biti sram.
Inače kontaktirao sam ZSE.-teh. podršku po tom pitanju, rekli su da je to problem već dugo vremena i da ga rješavaju, Molim te koji stručnjaci, mali šmrkavi haker upadne na stranice CIA-e , a oni ne mogu riješiti jednu običnu *** obrisano ***.
Bravo za Motušiće i društvo.Gdje bi to trebalo štimat ako ne na web stranicama ZSE-a


adrianna: ” što to znači? ” Kostolany u svojoj knjizi kaže da dionice treba kupovati kad padaju,ali sa ogromnim prometom, nakon toga po njemu dolazi faza padanja sa manjim prometom, u koju mi sada možda ulazimo i nakon toga ide lagani rast….

hvala na objašnjenju, riječi ti se pozlatile [thumbsup]

Sprajc je jos uvijek na bid-u[cry]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Sprajc je jos uvijek na bid-u[cry]

Dok ga vidim znam da cemo sutra jos zaroniti[cry]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

New Report

Close