Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

krejzihors:

Nego, kako smo zatvorili?

-1,81
4431

Dakle, nismo probili 4400. Možda smo dotakli dno?

istina, jamerika je smanjila minus, nesto je zeleno, a i ima jos vremena…

tenkista:

Amerika preokreće u zeleno a i Evropa će kao što sam i rekao završiti u zelenom. A naši će opet zakasniti i do sutra zaboraviti.[undecid]

a gdje si ti to vidio da je amerika u zelenom?[huh]

Pogledaj si sad, prije nego me odmoderira. Većina jezeleno čak i Dow jones.[thumbsup]


Trebali bi naši produžiti radno vrijeme burze ili makar promijeniti radno vrijeme npr. od 12 do 18 sati.

Ja bih preporučio dvokratno radno vrijeme tako da se stigne reagirati i na Aziju i na Ameriku.[lol]


tenkista: ” Amerika preokreće u zeleno a i Evropa će kao što sam i rekao završiti u zelenom. A naši će opet zakasniti i do sutra zaboraviti.[undecid] ” a gdje si ti to vidio da je amerika u zelenom?[huh]

ipak se zeleni ispričavam se[thumbsup]

I Evropa počela pratiti, znao sam. samo naša gamad nas uništava. ja popušio stan od 11. mj. do sad.[undecid]


I Evropa počela pratiti, znao sam. samo naša gamad nas uništava. ja popušio stan od 11. mj. do sad.[undecid]

Ako si popušio stan, ne brinem se ja za tebe, i dalje ti je ostalo za jednocifreni broj stanova ili omanju zgradu. 🙂

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

burza se gleda 1x u par mjeseci!

tako će i bit!

adieau! [smiley]


I Evropa počela pratiti, znao sam. samo naša gamad nas uništava. ja popušio stan od 11. mj. do sad.[undecid]

Tak ne govori onaj koji je u dionicama. Vjeruj mi , nakon 3 godine praćenja foruma, valjda to znam,

tenkista:

I Evropa počela pratiti, znao sam. samo naša gamad nas uništava. ja popušio stan od 11. mj. do sad.[undecid]

Ako si popušio stan, ne brinem se ja za tebe, i dalje ti je ostalo za jednocifreni broj stanova ili omanju zgradu. 🙂

Vražju mater , to mi je bilo sve što sam imao. Ali ide to gore, ne brini za mene. DLKV, TISK, BELJE, HT…i još neki će mi povratiti stan!

rooster:

tenkista:

I Evropa počela pratiti, znao sam. samo naša gamad nas uništava. ja popušio stan od 11. mj. do sad.[undecid]

Ako si popušio stan, ne brinem se ja za tebe, i dalje ti je ostalo za jednocifreni broj stanova ili omanju zgradu. 🙂

Vražju mater , to mi je bilo sve što sam imao. Ali ide to gore, ne brini za mene. DLKV, TISK, BELJE, HT…i još neki će mi povratiti stan!

Ček malo, onda si se krivo odrazio (ili sam ja krivo razumio), većina nas je, uključujući i mene, u minusu 10-20% od početka godine. Pa sam ja mislio da referenciraš taj izgubljeni dio. Sorry.

Ali nema veze, svi znamo da će se ovo oporaviti prije ili kasnije. Bit strpljiv i sve će doći na svoje.

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Ameri sjeverni i južni sve zeleno, Europa 4 zelena, a ostali smanjuju crveni minus, mi danas pali, a bome bi mogli i sutra još malo otrest. [cry][cry][cry]

A sve bez nekog dobrog razloga [cry][cry][cry]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

New Report

Close