Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

krejzihors:

Bilo bi lijepo, ali mislim da ćemo još malo klizati prije toga. Ali za nekih mjesec dana bi konačno i nas moglo ogrijat sunce.

Hvala na stručnoj analizi. Podsjeća me na Petrova.

Ha čuj, bar nisam plaćen za ovakve gluposti koje valjam. [lol] Za razliku od, jel…
Ma, poanta te cijele stručne analize je da ne vjerujem (nažalost) da smo dotakli dno. Mislim da nam slijedi još jedan ili dva bull-trapa. Oprez svima koji su u cashu. Ja se ne brinem – 100% u dionicama i pratim kako se sve crveni. Samo me ljuti što nisam bio pametniji pa da sam krajem godine bar 50% u cash. Al znaš onu – “nakon nove godine ide to UP!”
Majmun! [angry]

i islo je up nakon nove godine[tongue]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Von Braun:

krejzihors:

Bilo bi lijepo, ali mislim da ćemo još malo klizati prije toga. Ali za nekih mjesec dana bi konačno i nas moglo ogrijat sunce.

Hvala na stručnoj analizi. Podsjeća me na Petrova.

Ha čuj, bar nisam plaćen za ovakve gluposti koje valjam. [lol] Za razliku od, jel…
Ma, poanta te cijele stručne analize je da ne vjerujem (nažalost) da smo dotakli dno. Mislim da nam slijedi još jedan ili dva bull-trapa. Oprez svima koji su u cashu. Ja se ne brinem – 100% u dionicama i pratim kako se sve crveni. Samo me ljuti što nisam bio pametniji pa da sam krajem godine bar 50% u cash. Al znaš onu – “nakon nove godine ide to UP!”
Majmun! [angry]

Tak ne govori onaj koji je u dionicama. Vjeruj mi , nakon 3 godine praćenja foruma, valjda to znam,

Von Braun:

krejzihors: ” Bilo bi lijepo, ali mislim da ćemo još malo klizati prije toga. Ali za nekih mjesec dana bi konačno i nas moglo ogrijat sunce. ” Hvala na stručnoj analizi. Podsjeća me na Petrova.

aha, incognito profil,
mislis da ce te ovako konacno netko uzeti za ozbiljno? [lol] [lol]

[lol]

Vidim, brzo postajem vic na forumu. Možda je vrijeme za alter ego [lol]


i islo je up nakon nove godine[tongue]

Da, cijela 2 dana [sad]

a di je ona “kad se vrate sa skijanja” ide to UP
odgovor: bilo bi bolje da su jos ostali na skijanju[lol]

Tak ne govori onaj koji je u dionicama. Vjeruj mi , nakon 3 godine praćenja foruma, valjda to znam,

Ne? A kako onda? Pjeva ples sreće? Ne kužim što želiš reći.

Nego, kako smo zatvorili?

mene su nasanjkali

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

ni 90 milja, kaj sam samo ja danas kupovao? [lol]


Nego, kako smo zatvorili?

-1,81
4431


Amerika preokreće u zeleno a i Evropa će kao što sam i rekao završiti u zelenom. A naši će opet zakasniti i do sutra zaboraviti.[undecid]

a gdje si ti to vidio da je amerika u zelenom?[huh]

New Report

Close