Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

MiaIII:

evo i Ameri otvaraju uglavnom crveno-awfull–fuj

da se pomuze raju prije bushovog govora. navodno ga je jucer vjezbao cak 40 minuta [thumbsup]


[lol] [lol] [lol]

Po tko zna koji put u zadnja dva tjedna cu biti optimist i reci da ce Bushov govor okrenuti trend u svijetu [pray]

"I think there is a world market for about five computers" Thomas Watson Sr.

Sam KOEI ima 15 000 000 miliona prometa.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Vrana:

Alien:

toka: ” samo sedamdesetak miliona prometa! Hm neobično ili se nešto čeka![undecid] ” B3 faza po Kostolanyu (ili mozda cak vec i A1)

B3 pri kraju, po meni.

Bilo bi lijepo, ali mislim da ćemo još malo klizati prije toga. Ali za nekih mjesec dana bi konačno i nas moglo ogrijat sunce.


21.03. prvi dan proljeća, bar mislim da je tada[thumbsup]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Bilo bi lijepo, ali mislim da ćemo još malo klizati prije toga. Ali za nekih mjesec dana bi konačno i nas moglo ogrijat sunce.

Hvala na stručnoj analizi. Podsjeća me na Petrova.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


toka: ” samo sedamdesetak miliona prometa! Hm neobično ili se nešto čeka![undecid] ” B3 faza po Kostolanyu (ili mozda cak vec i A1)

što to znači?

Amerika preokreće u zeleno a i Evropa će kao što sam i rekao završiti u zelenom. A naši će opet zakasniti i do sutra zaboraviti.[undecid]

[thumbsup]

Trebali bi naši produžiti radno vrijeme burze ili makar promijeniti radno vrijeme npr. od 12 do 18 sati.

krejzihors:

Bilo bi lijepo, ali mislim da ćemo još malo klizati prije toga. Ali za nekih mjesec dana bi konačno i nas moglo ogrijat sunce.

21.03. prvi dan proljeća, bar mislim da je tada[thumbsup]

Da, al ja sam optimist. Nestrpljivi optimist [lol]

što to znači?

Kostolany u svojoj knjizi kaže da dionice treba kupovati kad padaju,ali sa ogromnim prometom, nakon toga po njemu dolazi faza padanja sa manjim prometom, u koju mi sada možda ulazimo i nakon toga ide lagani rast….

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


krejzihors: ” Bilo bi lijepo, ali mislim da ćemo još malo klizati prije toga. Ali za nekih mjesec dana bi konačno i nas moglo ogrijat sunce. ” Hvala na stručnoj analizi. Podsjeća me na Petrova.

aha, incognito profil,
mislis da ce te ovako konacno netko uzeti za ozbiljno? [lol] [lol]

New Report

Close