Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


toka: ” samo sedamdesetak miliona prometa! Hm neobično ili se nešto čeka![undecid] ” B3 faza po Kostolanyu (ili mozda cak vec i A1)

Jako dobro. Vidim majstori kuže[wink]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


toka: ” samo sedamdesetak miliona prometa! Hm neobično ili se nešto čeka![undecid] ” B3 faza po Kostolanyu (ili mozda cak vec i A1)

B3 pri kraju, po meni.

Alien:

toka: ” samo sedamdesetak miliona prometa! Hm neobično ili se nešto čeka![undecid] ” B3 faza po Kostolanyu (ili mozda cak vec i A1)

Jako dobro. Vidim majstori kuže[wink]


da samo neznam da li su vremena od majstora ili od dunđer.majstora![rolleyes]

dan je pametniji od noći

evo i Ameri otvaraju uglavnom crveno-awfull–fuj


Kad pogledam na bussinesu ove naše fond menadžere odmah mi sve jasno.Ti se još ni od flašice i dude nisu odvojili ,a sad raspolažu milijardama kuna.Da mi je samo znati kako su došli na te pozicije.
Valjda imaju i pelene sa sobom u ovakvim situacijama kad CROBEX roni.

Sad se vidi njihovo znanje vrlih profica.Nikad vise lovu u fond a znam hrpu ljudi koja doslovno ..bjezi iz Aureusa ili se spremaju kad dođu na nulu,,,,,,,,,,,,,,,,

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


zzidak: ” Kad pogledam na bussinesu ove naše fond menadžere odmah mi sve jasno.Ti se još ni od flašice i dude nisu odvojili ,a sad raspolažu milijardama kuna.Da mi je samo znati kako su došli na te pozicije. Valjda imaju i pelene sa sobom u ovakvim situacijama kad CROBEX roni. ” Sad se vidi njihovo znanje vrlih profica.Nikad vise lovu u fond a znam hrpu ljudi koja doslovno ..bjezi iz Aureusa ili se spremaju kad dođu na nulu,,,,,,,,,,,,,,,,

Ti isti će nakon nekoliko mjeseci ući nazad u fondove da nadoknade minus.[thumbsup]
Burza je zarazna, zapamti.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


evo i Ameri otvaraju uglavnom crveno-awfull–fuj

da se pomuze raju prije bushovog govora. navodno ga je jucer vjezbao cak 40 minuta [thumbsup]

Reko je soros da istok ide gore, ja se ne sekiram [cool]
osim ako nismo zapad [pray]

misim da ce smanjiti minus zadnji 15-tak min.

ameri će se izvući u plus, uopće ne sumnjam

Alien:

toka: ” samo sedamdesetak miliona prometa! Hm neobično ili se nešto čeka![undecid] ” B3 faza po Kostolanyu (ili mozda cak vec i A1)

B3 pri kraju, po meni.

Bilo bi lijepo, ali mislim da ćemo još malo klizati prije toga. Ali za nekih mjesec dana bi konačno i nas moglo ogrijat sunce.

@Von Braun
Neki oce neki nece,osobno ih dosta poznajem koji ce u neke druge fondove, di nisu divljacke ulazno-izlazne naknade..Ekipa iz privata bjezi i ti mu se nece vratiti

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

New Report

Close