Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[cry][cry][cry][cry][cry][cry][cry][cry][cry][cry][cry][cry][cry][cry][cry][cry]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


xmenergy: ” sampras: ” Ja sam pravi čarobnjak u manje od mjesec dana 1 100 000 kuna mi se pretvorilo u nešto više od 900 000. Čarobno zar ne ” nemoj da za mjesec dana postaneš duplo bolji čarobnjak [pray] ” pa zar neće biti do kraja tjedna u plusu kao što sugeriraš u potpisu?
da, ali za mjesec dana di će bit crobex ?! a možda čovjek ima krive dionice koje nemaju veze s nama ni s crobexom
[cool]

U tome i je problem što su u crobexu

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

počinje drugi napad na 4400, nažalost, ovaj puta ide strmije nego prije

sampras:

Ja sam pravi čarobnjak u manje od mjesec dana 1 100 000 kuna mi se pretvorilo u nešto više od 900 000.
Čarobno zar ne

Uuuu kolega – gadno. Tučeš crobex [sad]

Nebi rekao da ga tuče. Ja sam približno isto toliko “izgubio” ali na puno manjem iznosu. Daleko više nego u virtualnom. Ali zato ne prodajem i ne sekiram se.[thumbsup]

Sampras

Kod mene slično. Sa 890.000,00 palo na 750.000,00.
Nije ugodno za gledat, ali nekako ne brinem previše.


Ja sam pravi čarobnjak u manje od mjesec dana 1 100 000 kuna mi se pretvorilo u nešto više od 900 000. Čarobno zar ne

Eh šta nam LKPC napravi[cry][cry]

Nebi rekao da ga tuče. Ja sam približno isto toliko “izgubio” ali na puno manjem iznosu. Daleko više nego u virtualnom. Ali zato ne prodajem i ne sekiram se.[thumbsup]

[/b]

Ovo je ljudi bitno i ja se potpuno na ovaj način ponašam!
[thumbsup]

dan je pametniji od noći

Evo krenuo napad na plus. DLKV će doći u finišu na 1400 isto kao i Tisak…itd, itd….
P.S: Znam da Tisk nije u Crobexu…


počinje drugi napad na 4400, nažalost, ovaj puta ide strmije nego prije

Ne bih rekao.
Ovo je cijena i razina koje se utvrđuje, nadam se ne predugo.
Nakon toga idemo gore. Vidjet ćeš.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

jesl ti malo nor?? ma koi napad..samo da se izmigoljimo bez teskih zrtava[yawn][yawn]

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagreb-u-skladu-s-globalnom-rasprodajom,7355.html

Još jedan u nizu lošijih članaka u zadnje vrijeme, u stvari je naslov najlošiji dio članka.
Kada burze u bilo kojem djelu svjeta padaju, i Crobex za njima, tada je CROBEX u skladu sa tim burzama, bez obzira o kojem djelu svijeta je riječ. AKo Azija pada a mi padamo , onda smo u skladu sa Azijom, ako Europa pada i mi padamo u skaldu smo sa Europom, ako USA pada dan ranije i mi padam u skaldu sa njima.

Međutim kada te iste svjetske burze naprave pomake ili vrate prijašnej izgubljene pozicije , a Crobex ostane padati ili u najboljem slučaju stagnirati, onda nitko ne napiše da nismo u skladu više sa burzama u svijetu.
Sve dok ne počnu ponovno padati, onda je opet sklad.

Time i samo novinari nesvjesno doprinose tome da je Crobex ove godine jedan od rekordera po negativnom predznaku , preko 18 % od početka godine.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close