Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja sam pravi čarobnjak u manje od mjesec dana 1 100 000 kuna mi se pretvorilo u nešto više od 900 000. Čarobno zar ne

Nisi jedini čarobnjak…[smiley]


Ja sam pravi čarobnjak u manje od mjesec dana 1 100 000 kuna mi se pretvorilo u nešto više od 900 000. Čarobno zar ne

sigurno si ovih 200.000 sakrio u rukav!

Cookie Monster

sampras:

Ja sam pravi čarobnjak u manje od mjesec dana 1 100 000 kuna mi se pretvorilo u nešto više od 900 000. Čarobno zar ne

sigurno si ovih 200.000 sakrio u rukav!


Sve sam prebro ali nigdje ih nema, pokošaću još jednom.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Ja sam pravi čarobnjak u manje od mjesec dana 1 100 000 kuna mi se pretvorilo u nešto više od 900 000. Čarobno zar ne

nemoj da za mjesec dana postaneš duplo bolji čarobnjak
[pray]

Bravo IGH za sada [proud]

sampras:

Ja sam pravi čarobnjak u manje od mjesec dana 1 100 000 kuna mi se pretvorilo u nešto više od 900 000.
Čarobno zar ne

moja žena bi ti to u 15 dana pretvorila u 9 000 kn.[lol]


Imam jednu i takvu čarobnicu.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

što učinište s crobexom dok sam bija na sastanku![lol]

dan je pametniji od noći


Ja sam pravi čarobnjak u manje od mjesec dana 1 100 000 kuna mi se pretvorilo u nešto više od 900 000.
Čarobno zar ne

opa izgleda da si u tenisu ipak dobro zaradio[lol]


što učinište s crobexom dok sam bija na sastanku![lol]

što si mi uradila od Crobexa mama, promenila ga ,okrenula. sad više nije tako dosadan…

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

čini se da neće biti ništa od napada na 4400. to je dobro, ajd sad da se probijemo preko 4440 za početak.


sampras: ” Ja sam pravi čarobnjak u manje od mjesec dana 1 100 000 kuna mi se pretvorilo u nešto više od 900 000. Čarobno zar ne ” nemoj da za mjesec dana postaneš duplo bolji čarobnjak [pray]

pa zar neće biti do kraja tjedna u plusu kao što sugeriraš u potpisu?


Ja sam pravi čarobnjak u manje od mjesec dana 1 100 000 kuna mi se pretvorilo u nešto više od 900 000.
Čarobno zar ne

Uuuu kolega – gadno. Tučeš crobex [sad]

New Report

Close