Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

crobex, počinje napad na 4400. za sada je prilično blag. prema gore je put 4420, 4440, 4465…

Mogao bi sad i crobex u kontru ,ako smo pod utjecajem svjetskih burzi[thumbsup]

Ovo cijenom na dalekovodu mislim da smo dostigli dno za sve dionice. Ovo je trenutak za pokret prema gore![thumbsup]

Mislim da evropljani padaju

http://uk.finance.yahoo.com/m2.php

[cry]

Ne vidim ni za sutra neki oporavak [undecid]

Po svuda velike količine po niskim cijenama na prodaji. Jedino mi se čini da je došlo do pada prometa (ili je prošli tjedan bio povećan?)

crobex i kontra, nema ništa od toga … ovo je sr.nje i nitko nezna do kada će trajat, svi nešto špekuliraju ali dan kada ćemo se vratit na vrijednosti iz 5.2007 je daleko ….. mislim da se tenkista neće složit ali većina hoće

Cookie Monster

najstabilnija dionica u portfelju mi je IPKO [undecid]

ajmo pisat pozetivno mozda se nesto promjeni

belje ima kupca očito, otišlo onih par tisuća komada

Ja sam pravi čarobnjak u manje od mjesec dana 1 100 000 kuna mi se pretvorilo u nešto više od 900 000.
Čarobno zar ne

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

plavi:

KOEI, DLKV, PBZ.. najriskantnije dionice u ovoj korekciji su takve kod kojih je vidljivo da imamo izlaze iz top 10 . Dvostruki udar korekcija uz slabiju kupnju + izlasci većih igrača.

Nikad nije dobro kad izlazi netko iz top 10. To znači dvije stvari:

– da nije našao nekoga tko je spreman kupiti veći+u količinu dionica po toj cijeni
– da ima brdo dionica na tržištu na prodaju

No, moguće je da si netko samo reže poziciju i smanjuje rizik.

zanimljivo recimo na DLKV stalno izlazi HYPO pa nije bilo problema da cijena na ath bude 1950 .ovo stanje kaj sada rade fondovi je na duže vrijeme neizdrživo .vjerujem uskoro oporavku

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

kolega,

svi smo tu negdje. A valjda rođak Pete Sampras može malo kapnuti casha da se popravi stvar


Ja sam pravi čarobnjak u manje od mjesec dana 1 100 000 kuna mi se pretvorilo u nešto više od 900 000. Čarobno zar ne

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]


Ja sam pravi čarobnjak u manje od mjesec dana 1 100 000 kuna mi se pretvorilo u nešto više od 900 000.
Čarobno zar ne

moja žena bi ti to u 15 dana pretvorila u 9 000 kn.[lol]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

New Report

Close