Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne radi se o onom forumu u principu, izletjelo mi nešto što nisam trebao reći, a ne radi se o nikome s onog foruma, a onda mi je onaj njihov bivši moderator uletio s nekom jeftinom spikom te izvrijeđao na što sam uzvratio, ali nisam imao šanse, maknuli su me, vrlo vjerojatno na njegov zahtjev.

c,c,c, protekcionizam… od kada je svijeta i vijeka… [smiley6]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


c,c,c, protekcionizam… od kada je svijeta i vijeka… [smiley6]

Ma, idemo dalje, nitko ništa ne gubi.


Od onih koji će vrlo skoro mjenjati vlasnika JLEN i CHAG.

Kolega jel može kakav info u vezi ovog…

Milant, dobro došao. Ti si svakako pojačanje za ovaj forum.

Pozdrav

Ovo je vec smijesno, prvih pola sata

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Vrlo oprezan početak, nitko ništa. Ipak vrijednosti se ne mogu zaustaviti, pogotovo u sadašnjem trenutku prepunom očekivanja, optimizma, likvidnoti (lova) pa i samouvjerenosti igrača na burzi.
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

zatišje pred buru [smiley1]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

MA vraga bura…tsunami i uragan[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Gledam ovu Podravku , kao da ju kupim ali izgleda kao hazarderstvo:

Još gore nego jučer – na prodaji do 500 – 21 381 komada
na kupnji od 400 – 2 732 komada ( večina čega je oko 400 ).

Katastrofa…e Marinac Marinac, još jedan pastir , samo što ovoga izgleda više ovci u stadu sluša….[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Gledam ovu Podravku , kao da ju kupim ali izgleda kao hazarderstvo: Još gore nego jučer – na prodaji do 500 – 21 381 komada na kupnji od 400 – 2 732 komada ( večina čega je oko 400 ). Katastrofa…e Marinac Marinac, još jedan pastir , samo što ovoga izgleda više ovci u stadu sluša….[smiley1]

Prvo Marinac izjavi glupost, pa se skupe veliki nalozi na prodaji, pa na kraju dana neko skupi sve do svojeg naloga na prodaji hmm… Di je HANFA, to im valjda ne smeta [smiley7]

Bez brige za Podravku. Nema tu pada cijene. Razloge svi znate pa nema smisla da ih navodim.
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Ali koja je razlika ako koristiš veliku lovu za rušenje cijene ili za dizanje cijene ?

New Report

Close