Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ljudi ,pere me neka pozitiva ! Mislim da ćemo još danas prema gore, možda čak i do 0…
Teško mi je objasnit zašto, samo me pere[proud]

?[yawn]

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.


Ljudi ,pere me neka pozitiva ! Mislim da ćemo još danas prema gore, možda čak i do 0…
Teško mi je objasnit zašto, samo me pere[proud]

Da ti nije šapnuo kolega sa avatara.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

KOEI, DLKV, PBZ.. najriskantnije dionice u ovoj korekciji su takve kod kojih je vidljivo da imamo izlaze iz top 10 .
Dvostruki udar korekcija uz slabiju kupnju + izlasci većih igrača.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ja dobio dojavu da je VERN dobitna dionica i ušao na 110 , a ona tone sve dublje.[bye][bye][bye]

na greškama se uči, jesi dobio kad dojavu da će neka dionica past ?

Cookie Monster



odmah da pojasnim da ne bi bilo zabune- volim šalu i avatar je prema tome šaljiv(žao mi je samo što ga nisam mogao skinuti kad drži ruke u državničkom stilu jer je to negdje vjerojatno pročitao da tako državnici drže ruke)
a znaš da to nije njegova želja nego da crobex bude kao SMSI (oko 1400) pa bi onda mogao aktivirati Vladu iz sjene(koji je to Vlado ?! ) ili je možda mislio na Ladu iz sjene, ko će ga znat…v gore, v dole


valentine korisnik od: 24.09.2007. lokacija: broj poruka: 1690 HR tržište na trećem mjestu po dnevnom padu indeksa u Europi!!!! A kada je Europa rasla, tada je bila vjerojatno jedina. Ja dobio dojavu da je VERN dobitna dionica i ušao na 110 , a ona tone sve dublje.[bye][bye][bye]

Čekaj malo. Pa sve sad tone. iako osobno me VERN ne zanima (ne voli dionice iza kojih stoji priča o preuzimanju kao jedini argument povećanja vrijednosti).


KOEI, DLKV, PBZ.. najriskantnije dionice u ovoj korekciji su takve kod kojih je vidljivo da imamo izlaze iz top 10 .
Dvostruki udar korekcija uz slabiju kupnju + izlasci većih igrača.

Stari moj, sve ti je to isto. Provjereno znam da svi fondovi raspolažu sa jednom kasom. I ja se nadam do kraja dana pozitivi.

Razgovarala sam s odgovornom osobom iz ATPL, zaduženoj za dioničare….nisu zabrinuti…….
njihovo izvješče je izvrsno !!!! Uskoro će ga objaviti.

Kako pojedini dioničari, a i cijelo poduzeće je u dionicama, imaju zaista mnogo tisuća dionica…oni
zbog IZVRSNIH REZULTATA poslovanja , NISU ZABRINUTI !.. Dapače, niti BDI indexi ih ne smetaju..
najviše ih smeta globalno tržište koje im je srušilo cijenu dionice…..

Isto tako, nikome ne pada na pamet da prodaju dionice, naročito imaju mogućnosti da ih prodaju fondovima,
ALI NITI SLUČAJNO TO NIKOME NE PADA NA PAMET !!!

Toliko iz optimistične ATPL………………….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


KOEI, DLKV, PBZ.. najriskantnije dionice u ovoj korekciji su takve kod kojih je vidljivo da imamo izlaze iz top 10 . Dvostruki udar korekcija uz slabiju kupnju + izlasci većih igrača.

Nikad nije dobro kad izlazi netko iz top 10. To znači dvije stvari:

– da nije našao nekoga tko je spreman kupiti veći+u količinu dionica po toj cijeni
– da ima brdo dionica na tržištu na prodaju

No, moguće je da si netko samo reže poziciju i smanjuje rizik.

A za Evropu se mogu kladit. Evo, već je jedna zelena a dvije su blizu.

fondovi imaju keša, inače nek zatvore butigu. kupnje ima koliko ja vidim, ali pametne kupnje.

New Report

Close