Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


U bikovskom tržištu svaka negativna vijest se ublažava, u bikovskom potencira…

????

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


nije samo KOEI podcijenjen…a da veliki kupuju, onda cijena ne bi klizila ovako dolje kako klizi na većini dionica…a i likvidnost bi bila veća…
a osim toga, zašto bi sad kupovali…kad će moći još niže…

likvidnost bi bila vec da ima vise budala koje hoce prodati.. no izgleda da su se ispucali zasad.. a da ce moci jos nize kupovat? od koga? od mene nece ni po ovim cijenama.. a ako HT ode ispod 300, a INA na 2000 dileme nece biti nimalo sto kupiti, pa makar i kucu prodao[lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


eto na Belju stiglo više od 2000 komada na prodaju na 340 kn…sigurno neki daytrejder…[lol]
a i na KOEI ima po 950 opet kolko hoćeš…

jel ti to namjerno mijesas purane i dobre dionice.. rekao bih da da..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


nije samo KOEI podcijenjen…a da veliki kupuju, onda cijena ne bi klizila ovako dolje kako klizi na većini dionica…a i likvidnost bi bila veća…
a osim toga, zašto bi sad kupovali…kad će moći još niže…

Usporavanje likvidnosti u ovoj situaciji može biti jako dobar znak, kako je već Luki napomenuo.
A o padu pri kupovini jačih igrača, zgodno se podsjetiti Kostolanya.

kako god okrenes NEVALJA , ma koliko se god mi tjesili .
[undecid]

najvrednije stvari u životu su besplatne

Ja sam danas ujutro razmislila što i kako hoću.

Budući da su stranci prodali što su mogli u Hrvatskoj, kako bi nadoknadili gubitke npr. u Sloveniiji,Njemačkoj itd.itd………ja sam im spremna prodati svoje dionice kojih ima podosta.

Cijene su istaknute , ne vidim ih , valjda su na začelju- PA TKO VOLI- NEK IZVOLI !!!

NE DAM IH JEFTINIJE I AMEN!!! Ne zanima me raspodaja mog blaga.

I drugo, bila sam u Erste banci, oni su optimistični, naglašavaju da ima dosta kupaca dionica ?!
Čekati ………….čekati…………………. i oprati GRLO NEČIM ŽESTOKIM- da ne boli i grebe gorčina koju
svi osjećamo ! O.K.?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Evropa se oporavlja i otići će do kraja dana sigurno u plus, dakle do 5 sati. A mi to nećemo popratiti nego opet sutra možda s njima u startu u minusu. Ma ovo je podcjenjenost kakva još nije viđena.

Evo dobre vijesti za Podravku,,
paničari ne prodajite ,čak ni meni[proud]


kako god okrenes NEVALJA , ma koliko se god mi tjesili . [undecid]

potpisujem

tony:

U bikovskom tržištu svaka negativna vijest se ublažava, u bikovskom potencira…

????


lapsus calami, očito je što se misli iz konteksta…
… u medvjeđem se tržištu potenciraju negativne viejsti

I drugo, bila sam u Erste banci, oni su optimistični, naglašavaju da ima dosta kupaca dionica ?!
Čekati ………….čekati…………………. i oprati GRLO NEČIM ŽESTOKIM- da ne boli i grebe gorčina koju
svi osjećamo ! O.K.?

Upravo to.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Oprati sa švedskom gorčicom?[smiley]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close