Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

treba pogledati odnose kupnje i prodaje…ona baš i ne ide u prilog da kupnje ima…

Nadam se samo da kupci pametniji od prodavača.

Pogledajte samo KOEI koliko god kupaca ima prodaja ne posustaje i svako malo granicu prodaje spušta, nekuda im se očito žuri. Svi se slažemo da je dobra kupnja na 950 kn ali ovo ide pod pritiskom i niže.

ja bi rađe da smo u minusu u kakvom jesmo…i da je likvidnost velika…onda bi mogla proći tvrdanj da ima kupaca…ovako…
ovo mi se nikako ne sviđa…

Na ovim sada cijenama fondovi mogu ostvarit godišnju dobit 30-50 posto, tak da mislim da je samo pitanje dana kad budu krenuli u šoping….. [thumbsup]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Jedno je sigurno, a to je da vječno ne može padati. Pitanje je samo gdje je dno.
Usprskos situaciji u svijetu, ovdje se vješto manipulira.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

mene zanima samo tko je gazda ovog našeg cirkusa?

složio bi se sa Zagorom, likvidnos loša je dobra stvar trenutno, kad nebude imao tko prodavati fondovi idu kupovat, onda idu i oni u kešu, lova se vraća u fondove itd itd, …. , u većini slučajeva sam u krivu ali eto , ostala je samo nada

Cookie Monster

Kada ruše neka ruše na ove razine:

KOEI 350
IGH 2000
BLJE 100
TISK 200
HDEL 400

itd.

je.es ovo, izgleda kao korekcija, prava korekcija recimo može LEDO vratiti na 5000 kuna.

Ajmo, jel u stanju biti takva korekcija.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


treba pogledati odnose kupnje i prodaje…ona baš i ne ide u prilog da kupnje ima…

Take negativne relativističke tvrdnje može pisati samo onaj tko je sve raspordao sa popriličnim minusom, i moli boga da sada jerftinije uđe kako bi smanjio gubitke.
Kupnje na svim likvidnim dionicama ima i te kako, dakle smanjenje prometa u toj situaciji je i te kako pozitivan moment.
[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Kada ruše neka ruše na ove razine: KOEI 350 IGH 2000 BLJE 100 TISK 200 HDEL 400 itd. je.es ovo, izgleda kao korekcija, prava korekcija recimo može LEDO vratiti na 5000 kuna. Ajmo, jel u stanju biti takva korekcija.

Bablje priče. !!!! Slažem se sa PLAVIM.
Imam još casha, ali dosta više o korekciji.
Inače MEDO vam je na izdisaju, i ovo su mu poslijednji trzaji[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

sasvim je logično da je bolje da padamo pri malim prometima, što znači da ne vlada panika.

New Report

Close