Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Moram priznati da mi je ovoliki pesimizam na forumu dobar znak da će vrlo skoro doći do promjene trenda

potpisujem


asdfgh123: ” zvone101: ” primus: ” Mislim da tu nema nikakve zavjere fondova ili kojekakvih drugih grupacija, najvjerojatnije nema keša, banke traže svoje margin kredite a stranci izvlače šta se da izvući. I svi lagano pušimo. ” nisam ni sanjao da ću postati pljuger ! [sealed] [angry] ” Misli da i oni sada koji izlaze i kapitaliziraju dobit, vrlo dobro znaju do kuda mogu ići.Ni njima nije u interesu srušiti cijelo tržište. Sada izvlače onoliko koliko mogu. ” Vidim te među njima.[thumbsup]

nažalost, od početka korekcije nisam ništa prodavao tako da mi je djelomično korigirana dobit. sad ionako nemam para za trgovanje. mada bih vrlo rado kupovao ADRS-P-A, ATPL-R-A i VIRO-R-A.

Te dionice nemam u svom portfelju, a sada bi ih vrlo rado kupio.

AKCIJA

Najbolje ponude [ HTPK-R-A ]
Kupnja Cijena
25 296,05
50 296,02
200 296,00
100 265,00
96 100,00
Cijena Prodaja
305,00 22
328,99 25
329,00 85
330,00 55
336,99 22

Mea parvitas.

Forum je odlično “mjesto” i bez njega nema ulaganja.

Kada raste sve je uvijek podcijenjeno dok raste i sve ide u nebo. Kada pada, opća kataklizma i sve je jako skupo i nema dna. Zapravo, nema mjere kod ulagača.

Samo da vidite kako je bilo 2005. godine prilikom velike korekcije na HR tržištu.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

mislim da nema smisla vise raspravljati o padu jer vise manje znamo sta se desava i sta je uzrok.
ima li netko ideju sto bi se trebalo desi da krenemo gore? [proud]


Pametna taktika fondova. Jeftino čitav dan kupuju i opet završe u plusu da ljudi nebi prodavali udjele.

najbolji dionicki fond ove godine je KD Nova Europa sa minusom od 4.56%
ako je sve bila taktika fondova onda su se grdno zajebali

Šta je meni ovo trebalo...

Otprilike se index korigirao 30% tada.

Danas je otprilike 23%.

Čisto usporedba.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Sanader: Na dobrom smo putu za NATO

Vaš link

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

nakon pada u prvih pola sata, te blažeg pada u idućih sat vremena trenutno imamo polusatnu stagnaciju na crobexu. tehnički gledano ova stagnacija je ok jer ćemo u idućih pola sata doći do presjeka linije blažeg pada.

bikovi danas spavaju, nema ozbiljnije inicijative, doseći 4465 je prvi znak mogućnosti završetka dana u plusu

pilar


Otprilike se index korigirao 30% tada.

Danas je otprilike 23%.

Čisto usporedba.

Ja bi rekao po grafikonu da je 20% bilo tada![shocked]

gdje je nestala likvidnost?

mislim da se prestaje trgovati…ili je to ponovo zatišje pred buru…

bravo svima onima koji ne daju svoje ispod cijene…
[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

Beograd samo -0,5 % a danas im je odbijeno potpisivanje pretpristupnih pregovora za EU! Kod nas bi odmah bilo -20%. Upravo to smo imali 2005.g.
Samo mi smo neka posebna zemlja. Bogati na sve moguće načine cijede nas male a sada eto i preko burze. Sramota!

New Report

Close