Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

teško sa marginom ali nije niti nama ostalima lako.

Naravno da nije, sad kad bi banke krenule rasprodavati portfelje pod margin callom, kud bi nas to odvelo. Možda zato i ne zovu. Dovoljno su osigurani i u slučaju daljneg pada tržišta, a same ne žele dodatno provocirati njegov pad.

Nevjerojatno je da se u ovim jadnim danima veselis samo naznaci da budes na nuli.

Kolko nam je Crobi u minusu????

Ne kužim više poantu ovoga ?

Možda je: Marš vi mali od burze i tražit socijalnu pomoć !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

-1,72% 4435

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Mislim da tu nema nikakve zavjere fondova ili kojekakvih drugih grupacija, najvjerojatnije nema keša, banke traže svoje margin kredite a stranci izvlače šta se da izvući. I svi lagano pušimo.


Mislim da tu nema nikakve zavjere fondova ili kojekakvih drugih grupacija, najvjerojatnije nema keša, banke traže svoje margin kredite a stranci izvlače šta se da izvući. I svi lagano pušimo.

Ali ne može vječno padati kao što ne može ni rasti. Pad od 40 i više % nekih dionica puno govori.
Pratimo situaciju. Meni je ovo jako zanimljivo.
Ovo je korekcija otprilike intenziteta one iz 2005. godine.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

…teško je pratiti ovaj forum, ima jako puno moderiranih postova…

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5


Mislim da tu nema nikakve zavjere fondova ili kojekakvih drugih grupacija, najvjerojatnije nema keša, banke traže svoje margin kredite a stranci izvlače šta se da izvući. I svi lagano pušimo.

a kažu da će zabranit pušenje
[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Moderatora treba zabranit!!!


Mislim da tu nema nikakve zavjere fondova ili kojekakvih drugih grupacija, najvjerojatnije nema keša, banke traže svoje margin kredite a stranci izvlače šta se da izvući. I svi lagano pušimo.

Upravo tako , i na to treba dodati povlacenje ljudi iz fondova , pa njihova prodaja itd i tako blize .
U svakom slucaju lavina se valja , a ljepo su pojedinci upzoravali na ovu situaciju ali niko ih ne slusa jer nas se nista ne tice mi imamo svoj mali svijet i oko njega kineski zid. [thumbsup][cool]

najvrednije stvari u životu su besplatne


Mislim da tu nema nikakve zavjere fondova ili kojekakvih drugih grupacija, najvjerojatnije nema keša, banke traže svoje margin kredite a stranci izvlače šta se da izvući. I svi lagano pušimo.

nisam ni sanjao da ću postati pljuger ! [sealed] [angry]

New Report

Close