Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Stranci izvlače pare dok su još u ljepom plusu i prepuštaju nas nama samima.

a jesu ti pare, par milioncica… to im je za taman za par kutija cigareta [lol]
drukeri….[yawn]

mislim da će morati održati crobex na min 4500, ako misle prodati, tko god bio prodavatelj, osim ako ne žele izlazit na 3000

Za dokup više nemam kinte, za prodati nemam ništa a da budem u plusu. Vrijeme je za maknuti se od kompjutora i ići nešto zaraditi rintanjem


Pa nemoj prodavati, gubitak ti je samo ako prodaš u minusu, ovo shvati kao normalnu pojavu na tržištu kapitala. Inaće se slažem da ovo više nije normalno, od početka godine Crobex je u minusu skoro 18 %, ima li koji index u svijetu da je toliko u minusu?

Slažem se s vama, ali isto tako treba reći da je HR burza jedno vrijeme bila među prvih 5 najbrže rastućih burzi u svijetu.

Ono što je dosta bitno reći je da ovakvo stanje neće još dugo potrajati. Moguća je općenita stagnacija jedno vrijeme, ali veći pad teško jer nakon što su neke pale i do 50-60% ne vjerujem da će više, iako nije nemoguće. Ako i dalje budu ronile, naći ćemo se u vrlo teškoj situaciji, a onda nitko ne može predvidjeti kraj. Sumnjam u najgori scenarij.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Valentine,koje su pale 50-60%,znam za KORF,molim još koju ako nije problem da nabrojite.


Teško mi je sve ovo i gledati više. Bojim se da se tu ne radi o pokušaju fondova da skupljaju na što nižim razinama (onda bi značilo samo strpljenje i hladne glave). Nadam se samo da fondovi nisu bez keša. Preveliki su to prometi posljednjih dana s padom CROBEX-a da bi mirno spavao.

je da ti prometi su tak bitni pokazatelji da je to cudo..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Nakon ove korekcije, sigurno je da su neke dionice postale strašno jeftine. Sigurno je da bi sada svi kupovali ADRS, HT, VIRO… na ovim cijenama. Samo treba novaca. Mislim da to sve nas muči uključujući i fond managere.

Šta nam je danas na forumu do maloprije je otvaranje stranica bilo pravo čudo od sporosti a sad nam zakazuje i moderator jer vidim da je mnogo postova još uvijek pod moderiranjem.

U zraku vise ove 3 hiljadarke na Belju! Ak to netko proguta idemo ponovo preko 380 kn![thumbsup]

Zovem sada skrbnicki podravske banke cisto da vidim zasto me ne zovu jer sam u u minusu prko dozvoljenih 10% . A odgovor sluzbenika , e gospodine dragi toliko je ljudi u velikom minusu da referenti to nestizu nikao odraditi , a i kadace to se nezna .

najvrednije stvari u životu su besplatne


Zovem sada skrbnicki podravske banke cisto da vidim zasto me ne zovu jer sam u u minusu prko dozvoljenih 10% . A odgovor sluzbenika , e gospodine dragi toliko je ljudi u velikom minusu da referenti to nestizu nikao odraditi , a i kadace to se nezna .

to nipošto nije dobro


Zovem sada skrbnicki podravske banke cisto da vidim zasto me ne zovu jer sam u u minusu prko dozvoljenih 10% . A odgovor sluzbenika , e gospodine dragi toliko je ljudi u velikom minusu da referenti to nestizu nikao odraditi , a i kadace to se nezna .

ja mislim da je to dobro, jer ću se možda izvuć iz crvenog minusa dok dođem na red[rolleyes]

Moderatora treba zabranit!!!

New Report

Close