Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sve u svemu miran dan.
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Evo što urade pastiri Ante i Darko na Podravci.
Bože dragi , prodaje do 500 ima 20 856 komada.
A kupnje od 400 2 722 komada.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Sve u svemu miran dan. Pozdrav

Nešto se tu puno crveni za miran dan, kolega, doduše uz male promete.

I mislio sam najviše na male promete.
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Dobronamjeran ispravak cijenjenim forumašima:

U Hrvatskoj se ne kaže se MONOPOLISTA, nego MONOPOLIST

Ispiričavam se ako ima neki forumaš iz bivših republika – za njih ovo ne važi… [smiley5]

-odnosi se na postove vezane za PBZ sa prethodne stranice-

Stvarno su regulatori tržišta u Hrvata napravili posao za svoje Plivaše.
Ja bih stoga upozorio novije ulagačei one slabih živaca da se ne sekiraju previše.
Hrvatska je na sigurnom putu prema EU i manji potresi su samo dobro došli, što će pokazati i fin.izvj. nekih firmi uskoro.
Posebno bih pažnju skrenuo na one dionice čija cijena nije divljala u zadnja 2-3 mjeseca,npr. brodari ATPL i TNPL(obavezno čekati rezulate kvartala i godišnje posebno), JDKM, od bivših pifova PRFC.
BCIN je dionica koja je zabilježila rast, ali njeni rezultati će je pogurati još dosta visoko.
LKPC bi posebno podvukao zbog skorašnje dokapitalizacije po nominali, ulaznice na prodaji još kratko vrijeme.
Od onih koji će vrlo skoro mjenjati vlasnika JLEN i CHAG.


Stvarno su regulatori tržišta u Hrvata napravili posao za svoje Plivaše.

Lijepo se priprema teren za ulazak u likvidnije dionice kojima je srušena cijena na malim prometima ova 2 dana.
Ovog puta je bilo dogovora uz zelje i kobasice zajedno sa Samodolom.


Lijepo se priprema teren za ulazak u likvidnije dionice kojima je srušena cijena na malim prometima ova 2 dana. Ovog puta je bilo dogovora uz zelje i kobasice zajedno sa Samodolom.

Slažem se u potpunosti i potpisujem.

Milante sto te protjerase s onog tamo foruma? Hajde ne ustrucavaj se prosut malo zuci, tja, nasi smo si [smiley2]

p.s. u potpunosti se slazem sa Croblackom

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

nathan47:

nikada nije kasno dok nije prekasno”

Moli kolegu da ne krade moje dosjetke
[smiley1]

Que? [smiley5]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Da nije ovo nova pliva?

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=7883


Milante sto te protjerase s onog tamo foruma? Hajde ne ustrucavaj se prosut malo zuci, tja, nasi smo si

Ne radi se o onom forumu u principu, izletjelo mi nešto što nisam trebao reći, a ne radi se o nikome s onog foruma, a onda mi je onaj njihov bivši moderator uletio s nekom jeftinom spikom te izvrijeđao na što sam uzvratio, ali nisam imao šanse, maknuli su me, vrlo vjerojatno na njegov zahtjev.

New Report

Close