Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neko je odlučio od malih dioničara napavit sirotinju !
Neko je odlučio smanjit tržišnu kapitalizaciju naših firmi za pola !

Pa šta je ovo ljudi !???

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Nakon rada
svakog dana ja se pomolim
da ne potone moja nada
kao lađa bez dna.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Postali smo jama bez dna.

Ovo ne treba gledati. GASIM KOMP.
U ovo doba će najviše zaraditi brokeri i FONDOVI. Dioničari su već u gubicima do 20% jer prodaju.
Na staro se može vratiti za mjesec-dva. Nema brige.
U ovom trenutku nema šanse da prodajem. Idem nešto drugo raditi.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Ma ima kupnje, samo kad se drhtavci istovaruju, kupnja iskorištava pa ide sve niže. Ali uvjeren sam da ćemo do kraja dana opet u plus kao i u četvrtak i petak. Pametna taktika fondova. Jeftino čitav dan kupuju i opet završe u plusu da ljudi nebi prodavali udjele.


tržište mora krenuti up.pokažite mi jednog ulagača koji će držati lovu u fondovima ako se negativni prinosi nastave još mjesec dana.opča bježanija.

I onda kada ekipa izvadi novac iz fondova to bi kao trebalo krenuti UP???

Po kojoj to logici molim te. Kao ekipa koja je pare dala u fondove sada će ih izvaditi i sama raditi na burzi?

Stranci izvlače pare dok su još u ljepom plusu i prepuštaju nas nama samima.

-1.14[huh]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

A vidjeli ste u petak, u 5 minuta nekoliko dionica skočilo po 5 i više % prije 16 sati. Znači ko se sad ne ukrca kad krene gore bit će kasno. Bit će blokada za blokadom i bit će vam krivi brokeri što ne stignete kupiti. Sve je već zaračunato u ove niske cijene. I da padne atomska bomba, ovo više ne može niže.

Iskreno, ja sam mislio da je danas kraj stare ere i pocetak nove. Izgleda da sam se prevario! Ovo izgleda kao da nema kraja

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Kakva strka, kakva panika..
di vi vidite iskrcavanje, to fondovi pokusavaju nagrebst malo na oscilavijama…


Neko je odlučio od malih dioničara napavit sirotinju !
Neko je odlučio smanjit tržišnu kapitalizaciju naših firmi za pola !

Pa šta je ovo ljudi !???

Pa nemoj prodavati, gubitak ti je samo ako prodaš u minusu, ovo shvati kao normalnu pojavu na tržištu kapitala.
Inaće se slažem da ovo više nije normalno, od početka godine Crobex je u minusu skoro 18 %, ima li koji index u svijetu da je toliko u minusu?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Stranci izvlače pare dok su još u ljepom plusu i prepuštaju nas nama samima.

Premali su prometi, kupnje nema ili je dosta nisko.
Ovo bi prije nazvao spuštanjem letvice, a vezano je uz starnce ukoliko fondovi očekuju daljnji iskrcaj pa spuštaju cijene da bi dobili veće količine dionica što jeftinjie.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

New Report

Close