Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/racionalni-investitor-kupuje-kad-je-jeftino.html

POGLEDAJTE SI !!!!Željko Kardum, glasnogovornik Zagrebačke burze i Tomislav Petrov, analitičar portala Business.hr.Željko


evo, decki u cashu i dalje vicu da ce burza pasti, samo bez i jednog argumenta[bye][bye][bye][bye]

Dečki su se iskrcali prekasno, pa misle da bi moglo još 10% dolje. Hm.
Ja sam se iskrcao kad je krenula korekcija, a ukrcao dijelom ovaj tjedan na -20% svih dionica.
Inače kad roknemo dolje 20% i stvarno da nam zazvoni u ušima,te kad je panika više manje završila, tada se jave drukeri novi drukeri, i to je znak da idemo gore.[thumbsup]

E moji dečki, trebalo je govoriti o korekciji prije 2 tjedna, a ne sada. Zar ne?

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


mmstanic: ” ne znam stari, tako otvoreno reći da će burza rasti…..hm.. ” da istina ; mislm da je rečenica bila nešto u stilu ; “nakon siječanjske rasprodaje , korekcije slijedi nam tromjesječni rast burze , (cijena dionica burze)” “svi oni koji su prodavali u ovom razdoblju, prošlom tjednu su već u minusu” .. mogao se ograditi sa “slijedi nam vjerojatan rast burze” ili “zaustavljen je pad i korekcija” ali ovo je malo “drukerski”, pogotovo kad u americi još nije stvar ni blizu rješenja , tj. ne zna se jesu li oni u recesiji ili u samo usporavanju rasta ekonomije .. i kad svi prognoziraju sljedeća šest teška i neizvjesna mjeseca .. “bumo vidjeli” .. ne što će to izaći

mozda je covjek samo informiran (hm, otkuda mu takve informacije :D) pa slucajno zna da su stranci prodali vecinu onoga sto su uvaljivali prosli tjedan?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

vipy:

evo, decki u cashu i dalje vicu da ce burza pasti, samo bez i jednog argumenta[bye][bye][bye][bye]

Dečki su se iskrcali prekasno, pa misle da bi moglo još 10% dolje. Hm.
Ja sam se iskrcao kad je krenula korekcija, a ukrcao dijelom ovaj tjedan na -20% svih dionica.
Inače kad roknemo dolje 20% i stvarno da nam zazvoni u ušima,te kad je panika više manje završila, tada se jave drukeri novi drukeri, i to je znak da idemo gore.[thumbsup]

E moji dečki, trebalo je govoriti o korekciji prije 2 tjedna, a ne sada. Zar ne?

e moj Braun drukao si i ti na dole ,vidlo se izaviona da si u cashu.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

ne kužim ove spike sa drukanjem na dole, …. od drukanja nema ništa, možda na zdenki i pounju

Cookie Monster


ne kužim ove spike sa drukanjem na dole, …. od drukanja nema ništa, možda na zdenki i pounju

neznam kaj ne kužiš,pa vidio si u zadnjih godinu dana na prvi znak korekcije bezglavo bježanje na sve strane.čak sam primjetio i par kolega za koje bi se reklo da čvrsto stoje na nogama kako bezglavo bježe pred medvjedom.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


Saladin: ” ne kužim ove spike sa drukanjem na dole, …. od drukanja nema ništa, možda na zdenki i pounju ” Neke cini sretnim i daje im osjecaj moci da upravo oni svojim pisanjem po Poslovnom kontroliraju kretanje cijene na burzi.[lol] [lol] [lol] [lol]

samo nek drukaju.kupovat ce kad cemo mi skupo prodavat pred iducu korekciju.[lol]
da ne bude zabune,kad kupujem uvijek bi htio jos jeftinije,a kad prodajem uvijek mi malo.
moramo priznati da su svakom iole sklonom riziku ove cijene bar prihvatljive.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.


Saladin: ” ne kužim ove spike sa drukanjem na dole, …. od drukanja nema ništa, možda na zdenki i pounju ” Neke cini sretnim i daje im osjecaj moci da upravo oni svojim pisanjem po Poslovnom kontroliraju kretanje cijene na burzi.[lol] [lol] [lol] [lol]

znači misliš da matrix90 stoji iza ove globalne korekcije ?

Cookie Monster


Što kasnije to bolje za našu djecu, ali trenutno lošije za naše dionice.
A možda se EU i raspadne, dok mi ulazimo…

Ne bih se složio… upravo što prije uđemo u EU, to bolje. Ali s druge strane ne treba nam dozvolit ulazak dok ne zadovoljimo sve uvjete za ulazak. [smiley]

You either do it right or you get eliminated!


Da moram priznati da je i mene iznenadio takav vrlo izravan govor Karduma ..
svi ti službeni ljudi vezani za burzu su inače vrlo suzdržani od bilo kakvih prognoza , ali zbog toga su manje zanimljivi i manje u fokusu potencijalnih ulagača jer ništa novo i korisno ne govore ; pa je ovo možda promjena u tom smjeru ..

Inače oni su javne osobe koje mogu svojim izjavama dosta utjecati na cijene dionica i zato im zakon zabranjuje davanje takvih mišljenja ili informacija.

You either do it right or you get eliminated!

vipy:

evo, decki u cashu i dalje vicu da ce burza pasti, samo bez i jednog argumenta[bye][bye][bye][bye]

Dečki su se iskrcali prekasno, pa misle da bi moglo još 10% dolje. Hm.
Ja sam se iskrcao kad je krenula korekcija, a ukrcao dijelom ovaj tjedan na -20% svih dionica.
Inače kad roknemo dolje 20% i stvarno da nam zazvoni u ušima,te kad je panika više manje završila, tada se jave drukeri novi drukeri, i to je znak da idemo gore.[thumbsup]

E moji dečki, trebalo je govoriti o korekciji prije 2 tjedna, a ne sada. Zar ne?

Kaje najbolja stvar neki su i prije 2 tjedna isto govorili pa ih nitko nije slušal [undecid]…

You either do it right or you get eliminated!


samo nek drukaju.kupovat ce kad cemo mi skupo prodavat pred iducu korekciju.[lol] da ne bude zabune,kad kupujem uvijek bi htio jos jeftinije,a kad prodajem uvijek mi malo. moramo priznati da su svakom iole sklonom riziku ove cijene bar prihvatljive.

Sta je pjesnik htio reci?[shocked]

New Report

Close