Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da moram priznati da je i mene iznenadio takav vrlo izravan govor Karduma ..
svi ti službeni ljudi vezani za burzu su inače vrlo suzdržani od bilo kakvih prognoza , ali zbog toga su manje zanimljivi i manje u fokusu potencijalnih ulagača jer ništa novo i korisno ne govore ; pa je ovo možda promjena u tom smjeru ..

ne znam stari, tako otvoreno reći da će burza rasti…..hm..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


ne znam stari, tako otvoreno reći da će burza rasti…..hm..

da istina ; mislm da je rečenica bila nešto u stilu ; “nakon siječanjske rasprodaje , korekcije slijedi nam tromjesječni rast burze , (cijena dionica burze)” “svi oni koji su prodavali u ovom razdoblju, prošlom tjednu su već u minusu” ..
mogao se ograditi sa “slijedi nam vjerojatan rast burze” ili “zaustavljen je pad i korekcija” ali ovo je malo “drukerski”, pogotovo kad u americi još nije stvar ni blizu rješenja , tj. ne zna se jesu li oni u recesiji ili u samo usporavanju rasta ekonomije .. i kad svi prognoziraju sljedeća šest teška i neizvjesna mjeseca ..
“bumo vidjeli” .. ne što će to izaći

Čini mi se da ekipa priprema uvaliti fondovima i nama malima….[lol] [lol] [lol]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

ma vjerojatno je mislio da krecu GFI i da budu odlicni pokazatelji koji bi trebali podignuti cijene dionica.Istina je da kao glasnogovornik ne smije ni u kom pogledu komentirati rast i pad u buducnosti samo trenutno stanje i kolicina prometa.Bas mi je zao sto nisam pogledao mada ove cijene stvarno bodu oci i svake je van pameti al nikad se ne zna[thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

nije ni onaj ljepotan do njega bio suzdržan, samo se hihoće i trlja ruke … tko zna šta nam nosi idući tjedan, ali sumnjam da će bit isti kao i ova zadnja dva dana

Cookie Monster


Čini mi se da ekipa priprema uvaliti fondovima i nama malima….[lol] [lol] [lol]

na žalost i meni se tako čini [thumbsup][lol]
meni mogu uvaliti ingru na recimo 30 k tehniku na 4 k , dalekovod na 700 kn , inu na 2100, ulpl na 2600 kn koei na 750 i tako redom [lol] [lol]


ne znam stari, tako otvoreno reći da će burza rasti…..hm..

– evo i ja ću otvoreno reći kako će burza rasti.
Pozdrav !

mmstanic:

ne znam stari, tako otvoreno reći da će burza rasti…..hm..

– evo i ja ću otvoreno reći kako će burza rasti.
Pozdrav !


Pa kako će rast?

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


mmstanic: ” ne znam stari, tako otvoreno reći da će burza rasti…..hm.. ” – evo i ja ću otvoreno reći kako će burza rasti. Pozdrav !

i ja ću to otvoreno reći .. [proud]

samo što ostaju dva tri pitanja otvorena:
– kada će rasti ?
– koliko će još pasti prije toga rasta ?


Do 2014. smo sigurno u EU….

http://www.net.hr:

ZEP umjesto ZERP-a

Vaš link


sad trebamo vidit šta piše Glorija u vezi ulaska u EU,pa će nam slika biti jasnija…..[wink]

evo, decki u cashu i dalje vicu da ce burza pasti, samo bez i jednog argumenta[bye][bye][bye][bye]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

New Report

Close