Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega Geronimo, može molim Vas prijevod za neuke bljedolike ?

hvala

time is the great teacher, but unfortunately it kills all of its students

Do 2014. smo sigurno u EU….


ZEP umjesto ZERP-a

Vaš link


Ova situacija mi više liči na 87 nego na 99.Isključivo zbog fundamenata.

Kolega GERONIMO malo previše fantazira, ali evo…..
Black Monday (1987)
From Wikipedia, the free encyclopedia

In financial markets, Black Monday is the name given to Monday, October 19, 1987, when the Dow Jones Industrial Average (DJIA) dropped by 508 points to 1739 (22.6%),[1] and on which similar enormous drops occurred around the world. By the end of October, stock markets in Hong Kong had fallen 45.8%, Australia 41.8%, Spain 31%, the United Kingdom 26.4%, the United States 22.68%, and Canada 22.5%. New Zealand’s market was hit especially hard, falling about 60% from its 1987 peak, and taking several years to recover.[2] (The terms Black Monday and Black Tuesday are also applied to October 28 and 29, 1929, which occurred after Black Thursday on October 24, which started the Stock Market Crash of 1929.)

Korekcija 1999 se desila većinom zbog paradoksa 2000. godine. i bila je slabija od ove 89. godine.
Indexi su 1987. pali od 22%, Kine 45% do 60% na Novom Zelandu koji je bugu iza nogu.
Hrvatska je već odradila pad od 15-20%, i mislim da bi ako padamo trebali još pasti 5-10% AKO se desi kriza kao ona 1987. godine, ali vidimo da se ne dešava, jer su mjere poduzete i nikome to nije u interesu.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Do 2014. smo sigurno u EU…. http://www.net.hr: ” ZEP umjesto ZERP-aVaš link

Zajedno sa Srbijom

Što kasnije to bolje za našu djecu, ali trenutno lošije za naše dionice.
A možda se EU i raspadne, dok mi ulazimo…

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Zajedno sa Srbijom

Da barem u Srbiji Nikolic pobjedi. [thumbsup][thumbsup]

skype - ivek1234


misliš da smo mi koji smo ulazili u zadnja tri dana ziher, daleko od toga.. ali eto nadamo se boljem [undecid]

Stari, u ovakvim situacijama nikada ne mozes biti ziher. Zazmiris i opalis pa sto bude. [sad]

skype - ivek1234

Kardum je reko da ce dionice rast u poslovnom klubu, iako me čudi da to tako hrabro izjavljuje. [shocked]

Ovo su naravno sad svi odmoderirani, sumnjam da bi mene odmoderirali


Kardum je reko da ce dionice rast u poslovnom klubu, iako me čudi da to tako hrabro izjavljuje. [shocked]

Nisam gledao. rekao je baš-dionice u 2008 će rasti?

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Otprilike da je gotovo s sječanjskom rasprodajom i da oni koji su prodali su vec u minusu [huh]


Otprilike da je gotovo s sječanjskom rasprodajom i da oni koji su prodali su vec u minusu [huh]

Nedavno kad ga je Hrga pitala jeli digao kredit za iskoristiti ovaj pad,samo se nasmijao… Glasnogovornik burze ne bi smio biti baš tako otvoren.
Malo puno pišu novine da treba baš sad kupovati i dizati kredite.. Da li stvarno žele pomoći ljudi,da smire strasti ili se igra globalna navlakuša,pokazati će vrijeme…[wink]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close