Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ADRS-P-A prodavali ZABA, PBZ,ERSTE pojavio se u top10 AZ Mirovinski
ATGR Reifeissen prodavao, Reifeissen Mirovinci kupovali
ATLN Fima Global invest prodavao
ATPL HPB kupovao
BELJE Ilrika prodavala, PBZ kupovao
DDJH Hi-Growth kupovao, PBZ prodavao
DKVS kupovali FIMA i ZABA
DLKV Reifeissen prodavao
ERNT PBZ prodavao, Reifeissen mirovinsko kupovao
HT ZABA prodavala, AZ Mirovinski kupovao
IGH ZABA kupovala
INA kupovali svi mirovinci
IPKK Zaba prodavala
ISTT Reiff mirovinski kupovao
JDPL HPB prodavao
KOEI prodavali Reifeiisen i KD
KORF Societe prodavao
MAIS Nava banka kupovala
MAGMA AZ mir prodavao – Reiif mir Kupovao
MLNR PBZ kupovao
OPTE Zaba prodaje, Zaba kupuje
PBZ prodaju ZABA, ERSTE, PBZ
TEHNIKA PBZ prodaje
ZABA Reifeissen kupovao

darkus:

ali dosad je ivek bio upravu, a ova sličica mi se još manje sviđa.Evo,okrenem laptop naopako pa se osim boje čini bolje[bye]

Nemoj samo da te Ivek na dusi nosi. Ivek itekako zna za@ebat. Ako za@ebe sebe nemoj da povuce i druge jer od toga nemam apsolutno nikakve koristi. [sad]

kolega nije valjda u tebe došlo stanje ” I cant get no sleep ” ? Vidim da se pomalo i u vkod tebe pojavljuju znakovi nesigurnosti u vlastite postupke…. hm hm…. za dobrobit sviju nas , nadam se da si potpuno pretjerao u svome viđenju situacije i da ćeš uskoro shvatiti da je vrijeme za shoping…. [rolleyes]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Ukratko ( ali ovo je t-3), nije bilo nekog velikog iskrcaja. Imam dojam da su neki fondovi čak shortali neke dionice, dok su neki bankarski fondovi uvaljivali svojim mirovincima. Ukratko moje mišljenje je da ako i dođe do pada tržišta još malo , bankarski fondovi će bez problema preživjeti, mogli bi imati problema neki manji fondovi. Mislim da priče o totalnoj katastrofi i 5 godina bear marketa su stvarno previše. IMHO


Ukratko ( ali ovo je t-3), nije bilo nekog velikog iskrcaja. Imam dojam da su neki fondovi čak shortali neke dionice, dok su neki bankarski fondovi uvaljivali svojim mirovincima. Ukratko moje mišljenje je da ako i dođe do pada tržišta još malo , bankarski fondovi će bez problema preživjeti, mogli bi imati problema neki manji fondovi. Mislim da priče o totalnoj katastrofi i 5 godina bear marketa su stvarno previše. IMHO

je istina, 3 maksimalno
[lol]

Heaven or Las Vegas


OPTE Zaba prodaje, Zaba kupuje

Uuuu, opak neki telekom. Zato se niko neće igrat s njim, samo Zaba. 🙂

Jedino ne znam zašto sami sebi ruše cijenu. Eventualno da je sruše do 100kn, našao bi se poneki kupac namjernik da malo riskira, ovo je sve preskupo. 🙂

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off


zmrklic: ” OPTE Zaba prodaje, Zaba kupuje ” Uuuu, opak neki telekom. Zato se niko neće igrat s njim, samo Zaba. 🙂 Jedino ne znam zašto sami sebi ruše cijenu. Eventualno da je sruše do 100kn, našao bi se poneki kupac namjernik da malo riskira, ovo je sve preskupo. 🙂

Žele likvidost dionice [lol]

idem u pjesnike…
na trzistu kapitala tesko se konkurentno izraziti u ovakvim trenucima

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Dow 12,207.17 Down 171.44 (1.38%)
Nasdaq 2,326.20 Down 34.72 (1.47%)
S&P 500 1,330.61 Down 21.46 (1.59%)
10-Yr Bond 3.5840% Down 0.0560
[undecid]

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]


Mislim da priče o totalnoj katastrofi i 5 godina bear marketa su stvarno previše. IMHO

Slazem se. [thumbsup]

skype - ivek1234


kolega nije valjda u tebe došlo stanje ” I cant get no sleep ” ? Vidim da se pomalo i u vkod tebe pojavljuju znakovi nesigurnosti u vlastite postupke…. hm hm…. za dobrobit sviju nas , nadam se da si potpuno pretjerao u svome viđenju situacije i da ćeš uskoro shvatiti da je vrijeme za shoping…. [rolleyes]

Pa nije bas stanje “I cant get no sleep” ali nije bas niti daleko od njega. Znakovi nesigurnosti? Istina. Malo je turbulentno i nikako da uhvatim pravac u koji sam siguran uz manje “drop out-e”. Da li je vrijeme za shopping? Vrlo lako moguce. Ali 100X sam vec rekao da uvijek kasnim sa ulascima tako da ne bi bilo prvi puta. [embarass]

No, za sada se ipak drzim malo podalje pa sto bude. Radje malo kasnim sa ulaskom nego da me poklopi tsunami. [sad]

skype - ivek1234


Pa nije bas stanje “I cant get no sleep” ali nije bas niti daleko od njega. Znakovi nesigurnosti? Istina. Malo je turbulentno i nikako da uhvatim pravac u koji sam siguran uz manje “drop out-e”. Da li je vrijeme za shopping? Vrlo lako moguce. Ali 100X sam vec rekao da uvijek kasnim sa ulascima tako da ne bi bilo prvi puta. [embarass] No, za sada se ipak drzim malo podalje pa sto bude. Radje malo kasnim sa ulaskom nego da me poklopi tsunami. [sad]

misliš da smo mi koji smo ulazili u zadnja tri dana ziher, daleko od toga.. ali eto nadamo se boljem [undecid]

Cookie Monster

Ova situacija mi više liči na 87 nego na 99.Isključivo zbog fundamenata.

SAM PROTIV SVIH

New Report

Close