Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Neznam staviti link od Slovenskih Financa. Svijetska banka neče odobriti zajma od 150 mil. Hrvatskoj neverodostojnosti……. [embarass]

bolje, vidiš da neznamo s novcima

I na kraju lagani sprint za bolji vikend…….[lol]

…..Da. I za kraj kr…..n srušio INGRU u crveno s jednim komadom….Bravo za majstora…[angry]

CROBEX ?

uglavnom, jedan dosadan dan. Daleko su ona vremena kad se crobex napuhavao ko balon od sapuna na svakojake gluposti [cry]


CROBEX ?

stečaj[lol]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Plitko smo trziste.
Treba se lovica prikupit da bi krenuli gore.

..Da. I za kraj kr…..n srušio INGRU u crveno s jednim komadom….Bravo za majstora…

Kladim se da je to onaj isti koji ju je prije 2 mjeseca kupovao po 62 000 kn ![thumbsup]
A sad ju ruši na 43 200 kn…..od silnog straha da ne padne na 30 000……..

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Kad ce vise Sveti Patrik?

"I think there is a world market for about five computers" Thomas Watson Sr.


a vidi adpl , majstor uzeo jednu na 215…tek toliko valjda da ne kvari prosjek….. Ništa ,gasim komp, idem prema jugu na dobru janjetinu…kažu mi izvori da se da pojesti ona pedofilna…. ak ništa drugo onda ta vrsta pedofilije nije valjda zabranjena…. dapače, čak je i poželjna .

to sam ja kolega, osto nalog neizvršen , falila jedna pa eto prodo mi netko po 215, izgleda smješno ali dešava se

Cookie Monster

ameri se počeli crvenit, povukli i FTSE

...ladies and gentlemen....AC/DC


Pogledaj DLKV trži se na cijeni od 1.375kn po kojoj sam ga kupovao u petom mjesecu prošle godine!?!?. Tko tu koga.

kako to misliš tko tu koga, pa dlkv je opako precjenjen, 3 puta u odnosu na realnu vrijednost, i treba da pada… dlkv će jednog dana za koju godinu vrijedit toliko kolio je sad, ako stvari budu realne, ako ne , kao što je sad situacija , onda tko zna.

Cookie Monster

New Report

Close