Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Je,je u pravu si bljedoliki Plavi, bljedoliki Studoš je pljunuti Deset Medvjeda. Tek po skromnom portfelju sam uočio razliku, hi,hi,hi[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Ne razumijm ko bi i zašto pumpao PBZ kada ima puno kavlitenijih dionica, a kao drugo PBZ ima samo konkurenciju više nije solo na tržištu ko prije da je monopolista.

Dajte kolega malo ste dosadni , moram Vam to reći.
Tko je bio monopolista, o čemu vi pričate?
Jel to opet dječji vrtič ili neki alter ego?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ne razumijm ko bi i zašto pumpao PBZ kada ima puno kavlitenijih dionica, a kao drugo PBZ ima samo konkurenciju više nije solo na tržištu ko prije da je monopolista.

PBZ nikada nije bio monopolista. Bankarsko tržište je jedno od najrazvijenijih kod nas. Skoro pa da vlada savšena konkurencija.

Reci te mi koje su to “kvalitetnije” dionice??[smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Ma ne u smislu monopolista kao monoplista pa znase gdje su išle sve plaće u koje banke Zagrebačku i Privrednu to se zna ali danas kada se svaki dan otvaraju banke ne razumjem napuhavanje privredne banke kada je tržište banaka sve veće to mi nije logično.Više je novaca bilio u privrednoj banci nekada nego sada, zašto ovo napominjem zato jer mi se čine da je sve ovo pre umjetno da bi vrlo lagano moglo puknuti.

Za vašu informaciju, kolega ne-win, nestalo je cca 15 banaka sa tržišta u zadnje 2-3 godine.[smiley1]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Možda pretjerujem no tako mi se čini.

Misliš kupljeno ili propalo to je vrlo bitno.


Ma ne u smislu monopolista kao monoplista pa znase gdje su išle sve plaće u koje banke Zagrebačku i Privrednu to se zna ali danas kada se svaki dan otvaraju banke ne razumjem napuhavanje privredne banke kada je tržište banaka sve veće to mi nije logično.Više je novaca bilio u privrednoj banci nekada nego sada, zašto ovo napominjem zato jer mi se čine da je sve ovo pre umjetno da bi vrlo lagano moglo puknuti.

Joj dajte kolega , neke banke kod nas su na preko 5 BV , a u susjedstvu i do 10 X BV. PBZ će uskoro biti ispod 3 kada se ukljući dokapitalizacija u FI.
Pa što je vama?
Pa jednom sam već napisao , PBZ sa svojom godišnjom dobiti pojede većinu temeljnih kapitala tvrtki u Hrvatskoj uključujući i male banke.
[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Newin: **** ove vaše PBZ to je sve naštimano
Srušio on PBZ na 1105. Što ćemo sad ?

U ova tamna vremena dobro je kada dionica uspije održati stabilnu cijenu i rast od 0 %.
Čvrste ruke.[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ne znam da li ste primijetili da su upravo nestala 2 posta, Elvara i Mreicha.
Čuda ICT-a[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Navukla se opet magla na ZSE, -0,33 %, a u magli se najbolje lovi. Sad će Hrvati kao guske u maglu.

New Report

Close