Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

u isčekivanju trgovanja u sad-u i ftse prešao u zeleno. a naši fond menadžeri nek kalkuliraju..sve su to mlađi dečki koji se žele dokazat..evo i sad eksplodirala

Vadi jedan krumpire i upita ga drugi jesu li dobri krumpiri, a ovaj prvi mu odgovori da ovi bolji i jesu, a ovi gori i nisu.

evo im potvrde..sad bi trebao šoping..sad ili u pon

Vadi jedan krumpire i upita ga drugi jesu li dobri krumpiri, a ovaj prvi mu odgovori da ovi bolji i jesu, a ovi gori i nisu.

kako je Vani zelenooooooooooooooooo…eto sad se vidi kad pratimo ostale burze…jedino kada padaju..onda i mi padamo….a dok je zeleno vani —nema pomaka….[shocked]

Amerika sva u plusu!!!!![thumbsup]
Ali kao će to nama pomoći ,,neznam!![bye][thumbsup]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Prodaja stala. Ak ima imalo mozga u ovoj Hrvatskoj, valjda je data naredba da se završi u plusu.


hrvatska zbilja počela slijediti irski model.

danas u cijeloj europi samo hrvatska i irska u minusu.

Pa zar nije irska boja zelena? [lol]

Prodaja stala

Još da maknu one velike naloge na prodaji, gdje bi nam bio kraj ![thumbsup]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

valjda je data naredba da se završi u plusu.

Možda je Motušić naredio da se završi u plusu, ipak je on tam šef, a majstore ![thumbsup]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Amerika na otvaranju…sve +2%…BLITVA I ŠPINAT [thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Počistilo ADPL. WOW!

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

belje napucano

Neznam staviti link od Slovenskih Financa. Svijetska banka neče odobriti zajma od 150 mil. Hrvatskoj neverodostojnosti……. [embarass]

New Report

Close