Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


LKPC se jos nemoze odlucit jel ovo sa neizglasavanjem dokapa dobra ili losa vijest. Daklem, dokap je bio dobra vijest, prolaz dana za dokap losa. Medjutim, kako nema dokapa, nema ni zadnjeg dana za dokap, jel to dobro ili lose? [lol]

Mogu ja ???????
Dobro za one koji su zadnja 2 dana kupovali
Loše za one koji su zadnja dva dana prodavali a malo prije kupovali[undecid]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

evo primjerice tehnika…. za vrijeme urušavanja Kupske najniža je bila 10000….. a vidi sad 10% niža od onda….. i što reći …. sjetim se uvijek legendarnog apoksiomena… kad je pitao: “a kako će to nama pomoći'”
Odgovor je uvijek bio ; BSN[lol]

Scio me nihil scire

a vidi adpl , majstor uzeo jednu na 215…tek toliko valjda da ne kvari prosjek…..
Ništa ,gasim komp, idem prema jugu na dobru janjetinu…kažu mi izvori da se da pojesti ona pedofilna…. ak ništa drugo onda ta vrsta pedofilije nije valjda zabranjena…. dapače, čak je i poželjna .

Scio me nihil scire

ludlum:

Mi smo jedina država na kugli kojoj je index opet u minusu.
To sve govori,tko nam vodi i na kakav način burzu.Gdje je ta Hanfa? Da se malo očituje.
Stvarno smo banana država a mi bi trebali biti njihovi majmuni.
Dax + 2 %
Ftse + 1%…….

A najviše smo pali u ovoj godini, bilo je logički da se i najviše dignemo. Tri godine sam na burzi 24 sata na dan a nijedan dan nije bilo toliko povoljnih vijesti koliko danas. Kažem vam igra fondova kao i u 11. mjesecu.

Meni je ovo gore nego u 11. mjesecu. Onda je malo padalo, padalo, dosao slom, trajao dan i pol, i onda sve opet krenulo gore. Sada je ovo padalo, slom, slom, slom i opet pada…a ne nazire se kada bi moglo gore. Cak me neki plase o Crobexu izmdju 3000 i 4000 [angry]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


a vidi adpl , majstor uzeo jednu na 215…tek toliko valjda da ne kvari prosjek…..
Ništa ,gasim komp, idem prema jugu na dobru janjetinu…kažu mi izvori da se da pojesti ona pedofilna…. ak ništa drugo onda ta vrsta pedofilije nije valjda zabranjena…. dapače, čak je i poželjna .

pazi se da nije uvezena iz Rumunjske ta pedofilija[wink]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Ovo na dlkv je katastrofa

stari moj , bez brige, poznam je ja po mirisu…
Pozdrav

Scio me nihil scire

hrvatska zbilja počela slijediti irski model.

danas u cijeloj europi samo hrvatska i irska u minusu.


” Po tebi fondovima odgovara stanje stvari i gubitak u prosjeku 10%? Kako će s takvim rezultatom (po tvojem će ga još oslabiti) privući nove korisnike odnosno zaustaviti bijeg postojećih?

naravno da im odgovara kad jeftino dokupljuju i spremaju se za pumpanje cijena… treba prebacit lovu u dionice… kad bi samo kupovali burza bi u mjesec dana skocila za 100% ovako kupuju jeftinije i u konacnici ce imati vece prinose… sada je za njih vrijeme dokupa i normalno je da ce htjet sto vise srusit burzu i izbacit male igrace… kad imas love mozes sto hoces…

Kad smo vec u crvenom, zasto ne bi popili casicu vina? Petak je, vikend je pred nama [cool]

Sean, 25.01.2008. u 15:17
Red red wine, you make me feel so fine,
You keep me rockin’ all of the time
Red red wine, you make me feel so grand,
I feel a million dollar when you’re just in my hand

http://www.youtube.com/watch?v=Rg1iEBWxVeQ


dejanR: ” ” Po tebi fondovima odgovara stanje stvari i gubitak u prosjeku 10%? Kako će s takvim rezultatom (po tvojem će ga još oslabiti) privući nove korisnike odnosno zaustaviti bijeg postojećih? ” naravno da im odgovara kad jeftino dokupljuju i spremaju se za pumpanje cijena… treba prebacit lovu u dionice… kad bi samo kupovali burza bi u mjesec dana skocila za 100% ovako kupuju jeftinije i u konacnici ce imati vece prinose… sada je za njih vrijeme dokupa i normalno je da ce htjet sto vise srusit burzu i izbacit male igrace… kad imas love mozes sto hoces…

Istina. A kad pocnu pumpat burzu/cijene i shodno tome cijene njihovih udjela krenu prema gore, svi ovi koji su izasli iz fondova ce se opet vratiti ali po visim cijenama. Sve je to jedno neprekidno ”kolo srece”.

nego..kak neko j… da prostis s ovim dlkvodom i ovih 140 dionica..to je strasno 😀

New Report

Close