Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Naši fond igrači su glupi,nema više količine na jeftinoj prodaji,sad se gledaju i razmišljaju a kupovali su i 40% skuplje…[lol]

Točno i sad mozgaju , kad da krenemo ?

Jer -8 -10 % ne budu dugo mogli pokazivati raji i hvalit se time . Vidim neke reklame i tu na poslovnom:
PRONOS FORDA 1-9 / 2007 !!!!!! 54% . Ma ko te pita kolko si imao prošle godine u to doba :

Prema tome po meni samo je pitanje trenutka kad će početi , tj krenuti vjetar u jedra !


Što se tiče opatije no way,to dole par lokalnih klipana trabunja,radnici su već svoje dobili. Inače se šuška da je imovina LRH jaaaaaako narasla u ovih 17 godina,bar tako izgleda u revalorizaciji.Pošto je firma slabo zadužena a potreban je kapital i zaduženje ( ide se sa par novih velikih projekata) uzeti će se krediti no vrijednost nekretnina je drastično porasla,inače po ovoj cijeni tržišna kapitalizacija je smiješna u odnosu na pravu vrijednost tvrtke….

Znam. Ali se malo šalim, jer ovo što rumenko radi je čista lakrdija

Hell is Empty and all the Devils are Here

Da li mi se samo cini ili ipak likvidnost trzista malo smanjuje?[huh]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

Evo ga počelo na LKPC.

I love the Smell of Profits in the Morning


Obzirom da su svi fondovi u debelom minusu u 2008. vrijednost pojedinačnih udjela je također smanjena. Kako smo proteklih dana imali globalnu paniku vjerovatno je i broj isplata u fondovima rastao. U takvoj situaciji fondovima nije u interesu braniti cijene dionica i vrijednost svoga udjela jer bi u tom slučaju isplaćivali više onima koji su u bežaniji. Logično, zar ne. Kad se situacija smiri i pritisak na isplate iz fondova padne, tada će i fondovi krenuti s kupnjom i povećavati vrijednost udjela. Fondovi se vode istom logikom kao i svi drugi, a to je zašto isplatiti više ako možeš manje. Prosto ko pasulj [cool].

Zanimljivo razmisljanje koje bi moglo drzati vodu [pray]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

Nikako da krene trgovina, vjerojatno više nema toliko casha.

probili 4500 dosta ostro, nazalost

Nervozni prodavač na ADRS-P-A ponovno u akciji, samo spušta letvicu…
Sve dam, samo da prodam…[cool]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

samo mi nije jasno koji pacijenti prodaju

CROBEX 4498.85
-0.08

promena smera, zapuhao severac

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

ništa od optimizma i rasta crobexa sve to ide dole…znate gdje je moguće po analizama da završi…na 3000 bodova a realno je da varira od 3000 do 4000 bodova…e sad to su moje pretpostavke na temelju prošlih svjetskih kriza i slomova! eto vam razlog zašto fondovi ne ulaze prpa!

živjeli!!!


Evo ga počelo na LKPC.

Da super… gasim komp. ovo više nema smisla….
[cry]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

New Report

Close