Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Hm, ali drzava se duzna rijesti svog udjela u LKPC. Kako ce to sad izvest?

Prodat!

A zašto bi se riješila svog udjela?

I love the Smell of Profits in the Morning

deimos:

Hm, ali drzava se duzna rijesti svog udjela u LKPC. Kako ce to sad izvest?”

Prodat!

A zašto bi se riješila svog udjela?

Jel je na snazi zakon koji ju obvezuje na to…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

lako se zakon promijeni …

I love the Smell of Profits in the Morning

Hm, moze naci strateskog partnera, i njemu uvalit dionice… Anyway, ne vuce na dobro to sa LKPC.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


lako se zakon promijeni …

To je istina. Samo tu je i ugovor sa EBRD mislim koja je dala kredit. Mutno… Zato ja izbjegavam te politicki nabijene dionice. Nemres ti ovim na vlasti vjerovat.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

ajme alaj se istresaju fondovi,
ubiše nas na KORF-u ali ima stalno municije na 150 ali valjda nece ponestati iste,brana jaka[thumbsup]


fazan: ” lako se zakon promijeni … ” To je istina. Samo tu je i ugovor sa EBRD mislim koja je dala kredit. Mutno… Zato ja izbjegavam te politicki nabijene dionice. Nemres ti ovim na vlasti vjerovat.

jesi vido kako se vani ljepo roka…sve po asku [lol] [lol] a i korekcija je već završila na drugoj strani…iduće pitanje je kada će crobex probiti 5400?? [lol] [lol] [lol]


deimos: ” fazan: ” lako se zakon promijeni … ” To je istina. Samo tu je i ugovor sa EBRD mislim koja je dala kredit. Mutno… Zato ja izbjegavam te politicki nabijene dionice. Nemres ti ovim na vlasti vjerovat. ” jesi vido kako se vani ljepo roka…sve po asku [lol] [lol] a i korekcija je već završila na drugoj strani…iduće pitanje je kada će crobex probiti 5400?? [lol] [lol] [lol]

Izgleda da su dry bulkeri donijeli sav špinat iz dalekog istoka. Buljim u svjetske indexe i odmaram oči.

I love the Smell of Profits in the Morning


iduće pitanje je kada će crobex probiti 5400?? [lol] [lol] [lol]

izgleda da je napad na 4500 odgodjen odlaskom na rucak i taktikom kad se vratim ako nije proslo po prodaji prodat cu po kupnji. mozda fondovi nisu dobili toliko naloga za izlaz danas.

ako probijemo 4515 pa 4525 moglo bi biti dobro.

pilar

Naši fond igrači su glupi,nema više količine na jeftinoj prodaji,sad se gledaju i razmišljaju a kupovali su i 40% skuplje…[lol]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Što još veselog možemo očekivati od dirigenta Polančeca? Što će prirediti na PTKM balu, dodjelu dionica besplatno radnicima? Da li će podijeliti dionice LRH svim stanovnicima Opatije koji tu žive od 1948e?

Hell is Empty and all the Devils are Here

Što se tiče opatije no way,to dole par lokalnih klipana trabunja,radnici su već svoje dobili. Inače se šuška da je imovina LRH jaaaaaako narasla u ovih 17 godina,bar tako izgleda u revalorizaciji.Pošto je firma slabo zadužena a potreban je kapital i zaduženje ( ide se sa par novih velikih projekata) uzeti će se krediti no vrijednost nekretnina je drastično porasla,inače po ovoj cijeni tržišna kapitalizacija je smiješna u odnosu na pravu vrijednost tvrtke….

Glasnogovornik IGH na neodređeno

New Report

Close