Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


i? do kad se zelenimo danas?[bye]

do 11.30 [rolleyes]

Cuore Sportivo

Malo ste previše zabrijali na fondove.
Tko bi apsorbirao ovo sve što stranci istresaju da nema fondova? Kaj bi trebali lupat po asku?
Nisu fondovi krivi za globalnu krizu i strah inozemnih ulagača kod nas.
Pričekajmo još malo. Pretrpili smo i teže trenutke prije par dana pa možemo još malo pričekati.

Pozdrav i strpimo se još koji dan [thumbsup]


Fondovi bi još jeftino, sam se bojim da u toj želji ne naprave od cijelog tržišta ono kaj su napravili sa HT-om !

je , bas tako ovo sada prodaju fondovi one dionice koje su prije kupovali po visim cjenama , ne muci njih minusi oce vratiti par godina u nazad .
Sva sreca sta nemaju drugih problema pa , eto okomili se na nas .
a sta ce , ap moraju nekako ubiti vrijeme , a za ciejne udjela ko brine imaju oni dugorocne ulagace ,eheh [yawn]

najvrednije stvari u životu su besplatne

Mislim da ce ovo trajati jos neko vrijeme (barem 10ak dana) , ipak je pritisak na fondove prevelik od strane ulagaca.

Jedina svijetla tocka je cekanje godisnjih izvjesca koji ce donekle vratiti pozitivni trend..

Dobro je, samo da ne bude gore.


LKPC u pozitivnoj blokadi? tko kupuje sad i ovako diže cijenu? a u tijeku izglasavanje dokapa…

možda oni koji se nadaju da neće danas proći dokap

Čini mi se da je samo potreban mali okidač pa da cijeli market jurne prema gore( ili prema dolje) !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

evo…počelo je na DLKV…

kolega nadam se da ste u pravu, ali ja ne vidim taj okidač nigdje


Čini mi se da je samo potreban mali okidač pa da sve jurne prema gore !

krejzihors:

LKPC u pozitivnoj blokadi? tko kupuje sad i ovako diže cijenu? a u tijeku izglasavanje dokapa…

možda oni koji se nadaju da neće danas proći dokap

Ako danas ne prođe dokap, to bi bila generalna sramota za vladu kao večinskog vlasnika[shocked]

cudan mi je taj dlkvd 😀

Ajd nek mi netko objasni kakve veze ima recimo američka recesija ( koja BTW neće biti poznata do 9 mj 2008) sa prihodima Ingre ili vira? Kakve su to gluposti da ćemo mi naravno biti najviše opećeni. i da će se na našim tržištima lomiti koplja? Kakvi fodnovi prodaju, pa ljudi, nisu oni ludi da prodaju nešto što su kupovali na višim razinama od mirovinskih do otvorenih, a koji sukupovali dionice krajem 2007 godine. Zaboravljate ulete HPB-a u JDPL po 780, mirovinaca u ATLP po 3500, viro na 1500 itd. Oni koji kod nas rade paniku su upravo mali neznalci koji su se navukli na tržište 2007 godine zahvaljujući ht-u i in. Prodavali su jeftino i sada bi kupovali još jeftinije navlačući po forumima i šireći paniku. IMHO

Osim toga kakva recesija? pogledajte prekjučerašnje rezultate novih lavova- KINA rast ekonomojije 43 uzastopni kvartal više od 11 %, Indija-premašila očekivanja analitičara sa 6.3%, itd. Ah da, zaboravljam koliko je stanovništvo tih zemalja i kolko novih bogataša imaju…

Rezanje feda za 0.75%- čisto smirivanje panike, tako i tako utjecaj tih stopa neće biti vidljiv na ekonomiju SAD-a do 6mj o.g.

Vani sami optimizam a ovdje samo po kočnicama!
Bogme kad te kočnice otpuste , a budu sigurno , krenut ćemo onak po naški .
Bezglavo gore !

New Report

Close