Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Osim toga, poznajem dosta ljudi iz bankarskog sektora, i nitko mi se ne hvali, svi jedva čekaju da zbrišu negdje drugdje.
Tako da vam vašu nekorektnost ovaj puta opraštam.[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

A vidi što je sve Ante u stanju učinit da sruši cijene dionica

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Hm mene zanima:
1.Kreditna banka
2.Požeška Banka
3.Dom hoding

**** ove vaše PBZ to je sve naštimano ovo su dionice.

Bumo rekli analiza je vaša specijalnost , jer vi ulažete po njoj , ako se dobro sječam.
Hoču da ostali vide moje pitanje , kako bih provocirao neke ( nathanačetrdesettrećeg npr. ).
Nisam toliko pismen i ne znam što znaći riječ šro[smiley1].
Opušten sam kolega , drago mi je da pratite PBZ , ja nažalost ne pratim IPKO i JLEN , ali držim Vam fige da bu sve u redu.[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


” Kolega Flyer očekujete li povečanje dobiti u dvocifrenom ili trocifrenom obliku??

Moja su očekivanja nedugo nakon izvješća s cijenom dionice od 8xx kn. Možda nekome izgleda naivno i smješno, ali nek se sjete ti da sam govorio nakon izvješća za 1H da će cijena otići značajno gore. Ukrcao sam se na 480 (greškom ispustio priliku na 445) i prodao na oko 575. Opet ušao na 550…Sada neću prodavati do izvješća.
Razlozi koje ste naveli nekoliko postova prije su jedan od razloga zašto vjerujem u ovu dionicu.
Naravno cijenu izlaska ću korigirati zavisni o FI.
8xx kn mi se čini realnim.


Bumo rekli analiza je vaša specijalnost , jer vi ulažete po njoj , ako se dobro sječam.
Hoču da ostali vide moje pitanje , kako bih provocirao neke ( nathanačetrdesettrećeg npr. ).
Nisam toliko pismen i ne znam što znaći riječ šro[smiley1].
Opušten sam kolega , drago mi je da pratite PBZ , ja nažalost ne pratim IPKO i JLEN , ali držim Vam fige da bu sve u redu.[smiley1]

Ma mix-up kolega. Fulali ste. Nisam ja taj na koga ciljate.
Studoš je samo jedan i imam samo jedan nick -studoš. Nije bog zna što, ali je moj.

I evo da po prvi put razotkrijem portfelj. (koji to zapravo nije).
VIRO cca 60%
PBZ cca 40%
da neidemo u decimale.
Pozdrav kolega plavi ma tko bili.
[smiley1]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

mozda ga je zbunio kao i mene avatar (na priv pogled sam imao neravnotežu izmedju lijeve i desne strane mozga , naime kolegi Mreich nisam mogao pripisati takav post)…

nema mi druge nego se zae..ti

Novim pogledom na upućeno mi pitanje vidim da nisam direktno na isto odgovorio. U nekoj gužvi sam, pa sam samo preko njega preletio. Dobro, dao sam bar indirektan odgovor…

Izgleda da ja uletim u neke forumske netrepeljivosti od prije, pa dobijem po nosu. Tako mi i treba.
A, na avataru je moj novi prijatelj…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Ajme kolega Studoš, pa ja mislio da se dopisujem sa kolegom Mreichom.
Ne mogu vjerovati , oprostite stvarno, moja isprika.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ne razumijm ko bi i zašto pumpao PBZ kada ima puno kavlitenijih dionica, a kao drugo PBZ ima samo konkurenciju više nije solo na tržištu ko prije da je monopolista.


Ajme kolega Studoš, pa ja mislio da se dopisujem sa kolegom Mreichom.
Ne mogu vjerovati , oprostite stvarno, moja isprika.[smiley2]

Prihvaćam. Pozdrav i vama.[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

New Report

Close